Pasibaigęs. 05-21 18:50
LKL
Žalgiris
93
7bet-Lietkabelis
72
Pasibaigęs. 05-22 18:50
LKL
Rytas
85
Wolves
96
Pasibaigęs. 05-23 18:50
LKL
7bet-Lietkabelis
89
Žalgiris
90
Pasibaigęs. 05-24 18:50
LKL
Wolves
75
Rytas
113
Pasibaigęs. 05-24 19:00
Eurolyga
Panathinaikos
73
Fenerbahce
57
Pasibaigęs. 05-24 22:00
Eurolyga
Real Madrid
87
Olympiacos
76
Pasibaigęs. 05-26 17:20
LKL
Žalgiris
88
7bet-Lietkabelis
79
Pasibaigęs. 05-26 18:00
Eurolyga
Olympiacos
87
Fenerbahce
84
Pasibaigęs. 05-26 21:00
Eurolyga
Real Madrid
80
Panathinaikos
95
Pasibaigęs. Vakar 18:50
LKL
Rytas
86
Wolves
78
05-30, 18:50
LKL
Wolves
0
Rytas
0

Apdovanojami dar trys „Sportas.lt“ komentatorių konkurso nugalėtojai (4)

2022.10.25 09:35
„Sportas.lt“ konkursas | Organizatorių nuotr.

„Sportas.lt“ konkursas | Organizatorių nuotr.

„Sportas.lt“ portalas tęsia konkursus savo lankytojams, kurių metu sporto sirgaliai gali laimėti puikius prizus.

Kaip skelbėme anksčiau, visą spalio mėnesį vertiname geriausius komentarus, o vienas iš daugiausiai vertingų komentarų parašęs komentatorius laimės mobilų telefoną „One Plus Nord 2T 5G“.

Negana to, įgyvendinome „Sportas.lt“ lankytojų prašymą ir sugrąžinome papildomus kassavaitinius prizus – „Go3“ TV+sporto paketų 1 mėnesio prenumeratas! Išrinkome tris spalio 17-24 dienos komentarus, kurių autorius apdovanosime šiais prizais.

Spalio 17-24 d. „Go3“ prizų laimėjai tapo nariai „Viens2Trys“, „TokiaTiesa“ ir „vyva“.

„Viens2Trys“ komentaras straipsnyje „E.Stanionis paaiškino „beprotišką“ situaciją bokse: lietuvio šiais metais ringe nebeišvysime, jis turi pirmumo teisę kovoti su E.Spence'u“

„Nu tokios dvejopos emocijos po tokių naujienų. Visų pirma tai jau darosi absurdiška situacija, kai bokse geriausi kovotojai nekovoja tarpusavyje. Fury su Usyku nekovoja, Crowfordas su Spencu irgi. Iš kovų gerbėjų atimamos galimybės pasimėgauti aukščiausio lygio kovomis, kurios tikrai pritrauktų daug žiūrovų ir susidomėjimą boksu padidintų. Taip pat gaila, kad ir iš Stanionio atėmė kovą šiais metais turėjusią vykti. Kaip suprantu jis jau išsigydęs visas traumas ir ruošėsi, tai visada nemalonu, kai į ringą dėl tokių kitų žmonių daromų išsidirbinėjimų nežengia. Ypač, kai ta kova būtų apšildomoji tokių garsių vardų dvikovai - čia geresnės galimybės Stanioniui pasirodyti prieš visą bokso gerbėjų publiką ir atsikratyti to "niekam nežinomas" vardo, kurį amerikonai bando priklijuoti, tikrai nesurasi. Bet žiūrint iš perspektyvų, jei šitas durnas chaosas atneša Stanioniui kovą dėl diržo su Spencu, tai yra ir pozityvo visoje situacijoje. Tik reikia, kad sudirbtų vadybininkai, Spencas neišsigąstų Eimanto rankos kietumo ir turėsim geriausią Lietuvos istorijoj kovą, po Kavaliausko kovos su Crowfordu!“

„vyva“ komentaras straipsnyje „Ch.Oliveira: „Aš parkritau, atsistosiu ir susigrąžinsiu čempiono diržą“

„Oliveiros problema, kad jis prasileidžia ir krenta ant žemės. Ankstesni kovotojai, kurie jį parblokšdavo smūgiais, nenorėdavo su juo eit ant žemės imtynių. Islamas kitoks, jam pavyko , nevykusiai, bet pavyko parmušti ir iš kart šoko pakišdamas galvą po ranka, o rankomis apkabindamas iš kitos pusės, trikampiam smaugimui ar kokiam ten. Ne šiaip krito ant viršaus kontroliuoti, o matosi iš kart tikslingai šitam veiksmui, kol Oliveira neatsigavo po smūgio. Vat ir viskas. Imtynėmis Islamas turėjo pranašumo, bet nedaug, nes net būnant ant viršaus, Oliveira pridarė alkūnėmis žalos. Oliveira ant žemės tikrai gerasIr Islamas tai buvo supratęs, kai paleido nuo tinklo nesugabėjęs parsiversti. Gavosi kaip gavosi. Pagarba Oliveirai, kad nenusimena, nekalba nesąmonių. Bet kaip jis ateityje gali nugalėti dagestanietį tai net nežinau, variantas tik pagerinti gynybą nuo smūgių. Negali tiek prasileisti nuo visų. Kaip tai ištaisyti? Gal pas Rose trenerį?“

„TokiaTiesa“ komentaras straipsnyje „Pasmerkė C.Ronaldo elgesį: „Tai – gėda“

„Bet jeigu prakalbus apie treniravimasi ir pnš , nesvarbu ar su komanda ar ne . Tai kas seka jo karjerą puikiai žino kiek jis atiduoda savęs treniruotėm ir čia eina kalba apie pasirengimą individualiai . Pvz kol kiti žaidėjai (* nesvarbu klubą kur žaidžia) sau atostogų metu tinginiauja ,priauginėja papildomus kg ir atvykę į stovyklas būna prastos formos . Tai Ronaldo būna jau pasiruošęs kiek įmanoma max pagal savo metus ir kitas galimybes .Tai jei kažkas jį laiko visiškai neprofesionalu pagal jo požiūrį į veiklą kuria jis užsiima , tai turėtų užtekti bent jau minimum šio pvz , jog suprast kad daugumai iki tokio lygio požiūrio į profesionalumą labai toli. Kitas dalykas , tai jo charakteris . Visi jugi nesam šventieji ir turim savo būdo bruožų , kurių būtų geriau gal neturėti . Bet yra kaip yra... Plius gal skambės kaip steoretipas ,bet jugi dauguma žaidėjų sporte iš Pietų Europos ( Ispanija ; Portugalija ; Italija ) bei Centr. Amerikos ir P.Amerikos ( ypač Brazilija ; Argentina ; Meksika ) yra labai karštakošiai ir emocionalūs žmonės. Plius visi žinom kaip futbole ir neretai krepšinyje jie pradeda kritinėti ir raitytis , nors pražanga būna gan švelni , o kartais jos iš viso nebūna... Tad teisti žmonių už tai nevertėtų , kai tai kažkuria prasme jiems į kraują įaugę nuo vaikystės . O kad išėjo keliom min anksčiau . Nu ir kas atsitiko ? Rezultatas pasikeitė ; komanda pralošė ; žemė sustojo ar dangus sugriuvo ?? Kaip visada žurnalistai ir geltonoji spauda užsimanė blevyzgų ir intrigų , tai ir pradėjo dėl tokios smulkmenos trimituoti . Bei kažkoks buvęs Anglijos rinktinės žaidėjas , kurio karjera niekada nebus nė iš tolo panaši į Ronaldo. Plius niekas nežinom ar tas žaidėjas neturi jokios antipatijos asmeniškai ant CR7 . Manau dėl smulkmenos išpučia burbulą ir padaro Santa Barbarą“

Su konkurso laimėtojais bus susisiekta asmeniškai „Sportas.lt“ registruotu el. pašto adresu.

Primename, kad komentaruose nebus toleruojama necenzūrinė leksika, įžeidimai, žeminimas, grasinimai, reklamos, tautinė, rasinė, religinė ar kita neapykanta. Netinkami komentarai bus šalinami, o jų vartotojai – blokuojami.

Geriausius komentarus vertina „Sportas.lt“ redakcija, tačiau didelį patariamąjį balsą turi ir visi portalo lankytojai. Šalia kiekvieno komentaro yra galimybė jį įvertinti teigiamai arba neigiamai, o tai bus didelė pagalba atrenkant geriausius ir vertingiausius „Sportas.lt“ komentarus.

Pagrindinį spalio mėnesio prizą – mobilų telefoną „One Plus Nord 2T 5G“ – laimės komentatorius, aktyviai komentavęs visą spalio mėnesį bei parašęs vertingiausius komentarus. 

Kviečiame visus portalo lankytojus registruotis, prisijungti ir kartu kultūringai ir pagarbiai aptarti karščiausias sporto naujienas! 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų