-

A.Žulpa su klubu sugrįžo į pirmą vietą, V.Slivka Graikijoje žaidė pusvalandį

2022.10.24 21:34
Artūras Žulpa | Organizatorių nuotr.

Pirmadienį Kazachstano „Premier“ lygoje labai svarbią pergalę iškovojo „Aktobe“ klubas, kuriam atstovauja Artūras Žulpa. „Aktobe“ namuose 3:2 nugalėjo „Turan“ ekipą nors visą antrąjį kėlinį žaidė mažumoje.

A.Žulpa šiose rungtynėse žaidė visas 90 minučių, o 28 rungtynių minutę buvo įspėtas geltona kortele.

Po šios pergalės „Aktobe“ klubas su 48 taškais sugrįžo į pirmą vietą ir vienu tašku lenkia „Astana“ klubą.

Tuo metu Graikijos Super lygoje Vykintas Slivka rungtynes pradėjo ant suolo, o jo atstovaujamas „Lamia“ klubas išvykoje sužaidė lygiosiomis 0:0 su Kretos OFI klubu. V.Slivka aikštėje pasirodė nuo 66 minutės ir padėjo komandai iškovoti tašką. Po šių lygiųjų V.Slivkos komanda su 8 taškais lieka dešimtoje vietoje.