93

M.Sakkari nugvelbė paskutinį bilietą į prestižinį „WTA Finals“ turnyrą

2022.10.22 12:16
Maria Sakkari | Scanpix nuotr.

Gvadalacharoje (Meksika) tęsiasi WTA 1000 serijos „Gudalajara Open Akron“ moterų teniso turnyras, kuriame į pusfinalį iškopė ir kelialapį į „WTA Finals“ turnyrą iškovojo graikė Maria Sakkari (WTA-6).

Lemiamoje dvikovoje graikė per kiek daugiau nei pustrečios valandos 6:1, 5:7, 6:4 nugalėjo Veroniką Kudermetovą (WTA-12). Taip jau sutapo, kad tik šios dvi tenisininkės ir pretendavo į paskutinę – 8-ą – vietą „WTA Finals“ turnyre.

Pirmąjį setą M.Sakkari laimėjo triuškinančia persvara, nors varžovė turėjo net 5 „break pointus“. Antrojo seto pradžioje abi tenisininkės nerealizavo „break pointų“, o dvyliktajame geime M.Sakkari palūžo, pralaimėdama savo padavimų seriją.

Lemiamą setą graikė pradėjo sėkmingai (2:0). Ketvirtajame geime jos persvarai buvo kilusi rimta grėsmė, bet M.Sakkari, net ir atsilikdama 0:40, sugebėjo išsigelbėti, neutralizavo 4 „break pointus“ ir laimėjo savo padavimų seriją. Dar vieną „break pointą“ graikė atlaikė dešimtajame geime ir šventė labai svarbią pergalę.

Kiek anksčiau į „WTA Finals“ pateko Iga Swiatek, Ons Jabeur, Jessica Pegula, Cori „Coco“ Gauff, Caroline Garcia, Aryna Sabalenka ir Darija Kasatkina.

Pusfinalyje M.Sakkari susitiks su čeke Marie Bouzkova (WTA-38). Graikė vis dar turi vilčių WTA reitinge pakilti į trečią vietą. Tam jai reikia laimėti turnyrą Meksikoje ir tikėtis, kad amerikietė J.Pegula (WTA-5) suklups pusfinalyje.

WTA 1000 serijos moterų teniso turnyro Gvadalacharoje prizų fondą sudaro kiek daugiau nei 2,527 mln. JAV dolerių.