FIA pasiūlė „Red Bull“ pripažinti padarytą nusižengimą, M.Verstappenas varžovus pavadino hipokritiškais

2022.10.21 12:21
Maxas Verstappenas | „Stop“ kadras

Maxas Verstappenas | „Stop“ kadras

 Sprendimo dėl baudos „Red Bull“ komandai vis dar nepriėmusi FIA penktadienį kreipėsi į „Formulės 1“ čempionus, siūlydama jiems prisipažinti, jog jie nusižengė taisyklėms.

FIA praėjusį pirmadienį išplatino informaciją apie 2021 m. „Formulės 1“ komandų finansus. Tuomet buvo paskelbta, kad „Red Bull“ padarė nedidelį nusižengimą – viršijo biudžeto limitą ne daugiau nei 5 proc. „Red Bull“ į tai atsakė, kad nepadarė nieko blogo ir nesuprato, kaip atsirado neatitikimų biudžeto eilutėse.

Dabar FIA siūlo užbaigti ginčus ir ragina „Red Bull“ prisipažinti padarius nusižengimą. Mainais į prisipažinimą FIA siūlo švelnesnes sankcijas. Teigiama, kad tokiu atveju iš „Red Bull“ nebūtų atimti taškai, taip pat ateityje nebūtų mažinamas komandos biudžeto limitas. „Red Bull“ tada atsipirktų finansine bauda ir galbūt dar tam tikrais švelnesniais apribojimais.

Jei „Red Bull“ nepriims FIA pasiūlymo ir toliau ginčysis, tuomet šį atvejį svarstys speciali komisija. Jei ji pripažins „Red Bull“ kalta, tada jai grės daug rimtesnės bausmės, tarp kurių – taškų atėmimas.

Kitos „Formulės 1“ komandos aktyviai spaudžia FIA kuo griežčiau nubausti „Red Bull“, kad ateityje panašūs atvejai nepasikartotų. Tokios konkurentų kalbos erzina čempionato lyderį olandą Maxą Verstappeną.

„Susidaro įspūdis, kad visa tai vyksta tik todėl, jog mums gerai sekasi. Jie tiesiog bando pristabdyti mus visais įmanomais būdais. Tokia jau ta „Formulė 1“, visi čia kiek hipokritiški. Mums belieka koncentruotis į savo darbą“, - sakė M.Verstappenas.

Tiek M.Verstappenas, tiek jo komandos draugas meksikietis Sergio Perezas pažymėjo tikintys, jog „Red Bull“ nepažeidė taisyklių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų