-

„Maccabi“ sutriuškino ASVEL krepšininkus

2022.10.20 22:55
Wade'as Baldwinas | „Twitter“ nuotr.

Triuškinančią pergalę Eurolygoje iškovojo Tel Avivo „Maccabi“ (3-1) krepšininkai.

Izraelio klubas namuose 88:69 (15:21, 27:20, 26:11, 20:17) susitvarkė su Vilerbano ASVEL (1-3) komanda.

Pirmoje rungtynių dalyje sąlygas diktavo svečiai iš Prancūzijos. Antrajame ketvirtyje šie pirmavo net 13 taškų skirtumu (19:32).

Vis dėlto, tvirtos persvaros savo rankose neišlaikė ir dar prieš didžiąją pertrauką ją paleido vėjais. Aikštės šeimininkų atkarpa 10-0 leido ne tik pavyti, tačiau ir persverti rezultatą aikštės šeimininkams (42:41).

Trečiajame kėlinyje „Maccabi“ krepšininkai visiškai dominavo ir ėmė tolti nuo oponentų, o prieš lemiamą 10 minučių atkarpą pirmavo jau įspūdingu 16 taškų pranašumu (68:52).

Ketvirtajame kėlinyje skirtumas dar labiau išaugo ir perkopė 20 taškų ribą (83:62), tad svečiams iš Vilerbano jau nebeliko nieko kito kaip tik pripažinti pralaimėjimą – 88:69.

„Maccabi“: Lorenzo Brownas 17 (4/9 dvit., 2/4 trit., 3/4 baud., 6 rez. perd.), Bonzie Colsonas 13, Wade‘as Baldwinas (0/6 trit., 8 rez. perd., 5 kld.) ir Joshas Nebo po 12, Romanas Sorkinas ir Alexas Poythressas po 8.

ASVEL: Nando De Colo 15 (2/4 dvit., 3/4 trit., 2/2 baud.), Youssoupha Fallas (11 atk. kam.) ir Retinas Obasohanas (1/7 trit.) po 11, Joffrey Lauvergne‘as 8, Jonahas Mathewsas, Anthony Polite‘as ir Davidas Lighty po 7.