-

„Barcelona“ prieš išvyką į Kauną laimėjo Miunchene

2022.10.18 23:11
Jokubaitis | Organizatorių nuotr.

Pergalę Eurolygoje iškovojo Barselonos „Barcelona“ (2/1) ekipa. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai svetimoje arenoje 84:73 (18:18, 19:16, 28:19, 19:20) pranoko Miuncheno „Bayern“ (0/3) komandą.

Rokas Jokubaitis nugalėtojams per 18 žaidimo minučių pelnė 7 taškus (2/4 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau prasižengė 2 kartus ir padarė 1 klaidą.

Barselonos komanda nuo 12-osios žaidimo minutės nei karto neatsiliko. Trečiajame ketvirtyje katalonai vienu metu pirmavo 61:45.

„Bayern“ rankų nenuleido ir 34-ąją žaidimo minutę mažino skirtumą iki aštuonių taškų. Tačiau „Barcelona“ į tai atsakė keturiais taškais ir svečiai pranašumo neišleido.

„Barcelona“ komanda šį ketvirtadienį Kaune žais prieš „Žalgirio“ komandą.

„Bayern“: Augustine Rubitas 19 (7 atk. kam.), Cassius Winstonas 11, Ognjenas Jaramazas 8, Vladimiras Lučičius 8, Corey Waldenas 8, Babbas Weileras 8, Othello Hunteras 5, Andreas Obstas 5, Freddie Gillespie 1 (4 atk. kam.).

„Barcelona“: Alexas Abrinesas 14, Nicolas Laprovittola 14 (4 rez. perd.), Janas Vesely 14 (5 atk. kam.), Sertacas Sanli 9, Rokas Jokubaitis 7, Nikola Kaliničius 7 (8 atk. kam.), Tomas Satoransky 7 (4 atk. kam., 7 rez. perd.), Mike Tobey 5.