„Fast Brake“: M.Kuzminsko greičio rekordai lenktynių trasoje ir istorijos apie NBA žvaigždžių „party busus“

2022.10.12 11:51
Mindaugas Kuzminskas | „Stop“ kadras

Mindaugas Kuzminskas | „Stop“ kadras

 „Kad tilpčiau, kad būtų patogu įlipti ir būtų saugu, ypatingai dabar, kuomet esu naujas tėtis, tai tas saugumas man labai aktualu“, – kriterijus, kuriais vadovaujasi rinkdamasis automobilį vardino Mindaugas Kuzminskas. Todėl iš laidos rėmėjų RSVMOTORS pasiūlytų dviejų Lamborghini superautomobilių, dvimetrinis Lietuvos rinktinės puolėjas išsirinko visureigį Urus.

Pakeliui į lenktynių trasą NBA ir Eurolygos klubuose rungtyniavęs Kuzminskas papasakojo apie įspūdingiausius komandos draugų automobilius. „Dauguma chebros turėjo vairuotojus. Ir daug kas turėdavo netgi ne lengvuosius automobilius, o autobusiukus, – Niujorko „Knicks“ komandos žvaigždžių autoparką prisiminė Mindaugas Kuzminskas. – Viduje buvo įrengta dieną, kad galėtum šaldytis kojas ar daryti kompresiją kojų, tuo tarpu vakare pavirsdavo į party busą, kur yra televizoriai, muzika ir panašiai.“

Pats kartingus labai mėgstantis Kuzminskas, paklaustas apie geriausiai vairuojančius krepšininkus, vardino buvusius Lietuvos krepšinio rinktinės žaidėjus: „Antanas Kavaliauskas puikiai žino, kaip lenktyniauti, dalyvauja lenktunėse Deividas Gailius, kiek pamenu, Martynas Pocius gerai vairuoja.“

Lenktynių trasa šį kartą buvo įrengta Klaipėdos aerodromo pakilimo take. Pirmoje rungtyje Mindaugas Kuzminskas užfiksavo įspūdingą rezultatą – 100 km/h greitį pasiekė vos per 3,45 sekundės.

„Gamykliškai Lamborghini nurodo, kad per 3,6 turėtų važiuoti“, – stebėjosi vienas laidos vedėjų Žydrūnas Kuodis.

Automobilių drag rungtyje taip pat netrūko intrigos. Po pirmųjų dviejų važiavimų Kuzminskas ir Kuodis pasidalino po pergalę, o trečiajame, kurį nežymia persvara laimėjo Žydrūnas, prireikė fotofinišo pagalbos.

Persėdęs į elektromobilį SERES, Mindaugas Kuzminskas ir toliau demonstravo išskirtinius vairavimo įgūdžius. Nepaisant vieno nuversto žymeklio (už tai skiriamos 2 baudos sekundės), mini slalomo trasą krepšininkas įveikė per antrą greičiausią laiką.

„Matosi, kad žmogus azartiškas. Čia buvo arčiausiai drifto, ką esu matęs mūsų laidose“, – laidos svečią apibūdino Žydrūnas Kuodis.

Visa tai ir dar daugiau pamatysite aštuntojoje „Fast Brake“ laidoje.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
DVIKOVOS