-

Ispanijoje lietuvis išlaikė sausus vartus, Slovėnijoje J.Lasicko klubas buvo sutriuškintas kitų užsienyje žaidžiančių lietuvių pasirodymai

2022.10.09 22:50
Justas Lasickas (centre) | Organizatorių nuotr.

Ispanijos trečioje lygoje vartininkas Ernestas Juškevičius išlaikė sausus varrtus ir padėjo savo ginamam „Linares“ klubui namuose 1:0 įveikti „Pontevedra“ klubą. Po šios pergalės „Linares“ klubas su 19 taškų pakilo į antrą lygos vietą.

Slovėnijos stipriausioje lygoje netikėtą sutriuškinimą patyrė Justo Lasicko atstovaujamas Liublianos „Olimpija“ klubas. Lygoje vis dar pirmaujanti Liublianos ekipa išvykoje net 1:6 nusileido „Bravo“ klubui.

J.Lasickas žaidė startinėje sudėtyje, bet 38 minutę buvo įspėtas geltona kortele, o po pertraukos buvo pakeistas. Tuo metu „Olimpija“ turėjo dvejų įvarčių deficitą.

Sekmadienį Kazachstano „Premier“ lygoje Domantas Antanavičius žaidė 61 minutę, o jo atstovaujamas „Atyrau“ klubas namuose 1:2 pralaimėjo Almatos „Kairat“ klubui, kuris beveik visą antrą kelinį žaidė mažumoje.

Italijos „Serie C“ lygoje Edgaras Dubickas žaidė 65 minutes, o puolėjo atstovaujamas „Pordenone“ klubas namuose 2:0 įveikė „Arzignano“ žaidėjus.

Tuo metu kitose Italijos „Serie C“ lygos rungtynėse vartininkas Ovidijus Šiaulys liko ant suolo, o lietuvio komanda Veronos „Virtus“ namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Mantova“ klubu.

Stipriausioje Kroatijos lygoje Paulius Golubickas į aikštę žengė 84 minutę, bet nesugebėjo padėti HNK „Gorica“ klubui, kuris namuose 0:2 pralaimėjo „Rijeka“ ekipai.

Kroatijos antroje lygoje Faustas Steponavičius žaidė pirmąjį kėlinį ir po pertraukos buvo pakeistas, o lietuvio atstovaujama „Jarun“ ekipa išvykoje 1:2 pralaimėjo „Croatia Zmijavci“ klubui.

Latvijos pirmenybėse ant suolo liko vartininkas Vytautas Černiauskas, o jo atstovaujamas Rygos RFS klubas išvykoje su „Auda“ ekipa sužaidė lygiosiomis 1:1.

Kitose Latvijos lygos rungtynėse Kristupas Keršys žaidė 63 minutes, bet lietuvio ginama „Metta/LU“ ekipa namuose 1:4 pralaimėjo lygos lyderiui „Valmiera“ klubui.