V.Sragauskis bandys įrodyti savo vertę Alytaus klube

V.Sragauskis bandys įrodyti savo vertę Alytaus klube

Praėjusią savaitę LKL komandose įvyko trys pasikeitimai. Pasvalio „Pieno žvaigždės“ pasikvietė iš Ukrainos pabėgusį Marshawną Powellą, o Alytaus „Dzūkija“ iš „LSU – Atleto“ prisviliojo šios ekipos lyderius Šarūną Vingelį ir Vidmantą Sragauskį.

Pastarasis sezono pradžioje buvo lygos rezultatyviausias ir naudingiausias žaidėjas. Tuo metu jis „Žinių radijo“ laidai „LKL dienoraštis“ juokaudamas pareiškė, kad taip esą bus ir po šio sezono. Gal ir bus. Tačiau pakeista komanda verčia pratintis prie kito vaidmens – jis per dvejas rungtynes nepelnė nei vieno taško.

„Kad taptum lyderiu kitoje komandoje, reikia laiko prisitaikyti“, – pokalbį su „LKL dienoraščiu“ pradėjo Vidmanas Sragauskis.

„Visada norisi išbandyti kažką naujo, pakeisti aplinką. Daug sezonų praleidau vienoje komandoje – „Atlete.“ Dabar bus proga įvertinti, ko esame verti. Iš dviejų rungtynių spręsti negalima.

– Ar nesunku susitaikyti su tuo, kad su Šarūnu Vingeliu buvote lyderiai, o dabar esate tik vieni iš daugelio?

– Toks sportininko gyvenimas. Reikia su tuo susitaikyti. Gal ateis laikas ir čia tapsime lyderiais. Kiek laiko prireiks, pasakyti sunku. Gal spėsim dar šį sezoną, o gal ir nebespėsime.

– Kokie didžiausi „Dzūkijos“ skirtumai, lyginant su „Atletu“?

– „Dzūkijos“ tikslas – patekti į atkrintamąsias varžybas. Tam ir dedamos visos pastangos. O „Atletas“ nei pakils, nei nukris. Treniruotėse viskas vyksta panašiai – analizuojame rungtynes, tobuliname derinius – nieko tokio, kas galėtų stebinti.

– Mindaugas Lukošius. Koks jis treneris?

– Griežtas treneris, kuris duoda daugiau žaidybinės laisvės, skatina imtis iniciatyvos, žaisti drąsiai. M.Lukošius nėra iš tų trenerių, kurie įstato į rėmus ir negali net pakrutėti. Jo devizas – esi laisvas – atakuok, gali apeiti – apeik.

– Panašiai mąsto ir Prienų ekipos treneris Virginijus Šeškus, su kurio auklėtiniais rytoj jums teks išmėginti jėgas..

– Reikia laimėti. Sunkias rungtynes laimėjome žaisdami su „Pieno žvaigždėmis“, norime to paties ir su Prienais. Lengva tikrai nebus, bet kovosime iki pabaigos.

– Koks skirtumas tarp Pasvalio ir Prienų komandų?

– Prieniškiai propaguoja laisvesnį žaidimą, tai mobili komanda, visi gali pataikyti iš toliau.

Prieš tokią komandą jums žaisti sunkiau ar lengviau?

– Nėra tokių ekipų, kad galėtum pasakyti, jog prieš ją žaisti lengviau. Reikia kovoti ir įrodinėti savo pranašumą.

LKL rungtynės Alytaus „Dzūkija“ – Prienų „TonyBet“ bus žaidžiamos penktadienį 19 valandą Alytuje.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų