-

Kauno derbis pasibaigė lygiosiomis (2)

2022.10.09 14:45
„Kauno Žalgirio“ ir „Hegelmann“ rungtynės | E.Kniežausko nuotr.

Dėl medalių „Optibet A lygoje“ kovojantys Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkai derbyje dar sykį nepatyrė pralaimėjimo.

Andriaus Skerlos kariauna 32-ojo turo dvikovoje sužaidė lygiosiomis su „Kauno Žalgiriu“ – 1:1 (1:1).

Jau 2-ąją minutę gana neblogą galimybę pasižymėti turėjo Ignas Kružikas. Puolėjas sulaukė gero perdavimo, tačiau jo smūgį pažeme atrėmė Deividas Mikelionis. Po 10 minučių Rodrigo Josviaki apsigynė nuo Antono Fase tolimo bandymo.

Pirmame kėlinyje krito du įvarčiai. 31-ąją minutę Marko Pejičius vienu lietimu atliko perdavimą A. Fase, kuris pabėgo nuo varžovų bei smūgiavo tiksliai. Tai buvo 6-asis saugo iš Nyderlandų įvartis šiemet.

Tiesa, 43-iąją minutę „Kauno Žalgirio“ gynyba kapituliavo. Po išmetimo iš užribio Ignas Kružikas galva pamušė kamuolį link Tzlilo Nehemyos, kuris galingu smūgiu nukreipė kamuolį į vartus.

Po pertraukos svečiai du kartus pavojingai pagrasino standartinės padėties metu, kitoje aikštės pusėje gero šanso neišnaudojo po keitimo aikštėje pasirodęs Nerijus Valskis.