Galingo starto neužteko: „Mavericks“ neatsilaikė prieš „Magic“ komandą

2022.10.08 08:56
Luka Dončičius | Scanpix nuotr.

Nesėkmę draugiškose rungtynėse patyrė Dalaso „Mavericks“ krepšininkai.

Jasono Kiddo auklėtiniai namuose 105:110 (33:15, 27:40, 24:28, 21:27) nusileido Orlando „Magic“ komandai.

Aikštės šeimininkai susitikimą pradėjo lyg ant sparnų ir jau pirmajame kėlinyje džiaugėsi įspūdingu 19 taškų pranašumu (31:12).

Antrajame kėlinyje atstumas tapo 21 taško (41:20). Nors startas buvo galingas, tačiau Dalaso ekipai tokio tempo išlaikyti nepavyko ir tuo greitai pasinaudojo oponentais. Dar prieš didžiąją pertrauką jiems pavyko visiškai nurėžti deficitą ir išlyginti rezultatą (48:48).

Iniciatyvą visiškai į savo rankas Orlando klubas perėmė lemiamo kėlinio metu. Pastarieji spurtavo 10-2 ir pirmą kartą rungtynėse įgijo dviženklę persvarą (91:102).

Likus 50 sekundžių, aikštės šeimininkai priartėjo iki 5 taškų, tačiau tada tritaškį smeigė Moritzas Wagneris ir galutinai nubraukė varžovų svajones apie intrigos atkūrimą – 102:110.

Paskutinėmis sekundėmis tolimą metimą dar pataikė Tyleris Dorsey, tačiau tai jau nuo nesėkmės neišgelbėjo – 105:110.

„Mavericks“: Christianas Woodas 23 (5/6 dvit., 3/6 trit., 4/4 baud.), Luka Dončičius 16 (5 rez. perd.), Dorianas Finney-Smithas, Tyleris Dorsey ir Timas Hardaway Jr. po 8, Frankas Ntilikina 7.

„Magic“: Paolo Banchero 19 (4/9 dvit., 2/4 trit., 5/6 baud.), Terrence‘as Rossas 16, Mo Bamba 13 (3/4 trit., 7 atk. kam.), Cole‘as Anthony 12 (6/6 baud., 5 rez. perd.), R.J. Hamptonas 8.