-

Strigusi „Barcelona“ krito prieš „Olympiacos“ krepšininkus (3)

2022.10.07 23:23
Rokas Jokubaitis | „Twitter“ nuotr.

Pralaimėjimą pirmose naujo Eurolygos sezono rungtynėse patyrė Barselonos „Barcelona“ (0-1) krepšininkai, kuriems vadovauja Šarūnas Jasikevičius.

Katalonai namuose 70:80 (16:13, 12:21, 21:23, 21:23) krito prieš Pirėjo „Olympiacos“ (1-0) komandą.

„Barcelona“ lietuvis Rokas Jokubaitis aikštėje praleido 14 minučių, per kurias pelnė 4 taškus (2/6 dvit.), atkovojo 4 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, padarė 2 klaidas ir surinko 3 naudingumo balus.

Atkakli kova vyko pirmuosius du kėlinius. Po didžiosios pertraukos situacijos ėmė keistis ir ne aikštės šeimininkų naudai.

Svečiai iš Graikijos ėmė kontroliuoti padėtį aikštėje ir trečiojo ketvirčio pabaigoje surengė spurtą 11-1, kuris padėjo susikrauti dviženklį pranašumą (47:57).

Katalonai kovojo ir lemiamo kėlinio pradžioje gerokai aptirpdė atsilikimą (57:60). Visgi, perlaužti rungtynių nepavyko, o Pirėjo klubas atsakė 5 taškais be atsako ir vėl nutolo (57:65).

Galiausiai atstumas tapo dviženklis (66:76) ir pergalė atiteko svečiams iš Graikijos – 69:78.

„Barcelona“: Nicolas Laprovittola 16 (3/4 dvit., 3/7 trit., 1/1 baud.), Nikola Kaliničius 11, Cory Higginsas 10, Sertacas Sanli 9, Alexas Abrinesas 8, Tomašas Satoransky 7.

„Olympiacos“: Sasha Vezenkovas 20 (4/9 dvit., 3/4 trit., 3/3 baud., 7 atk. kam.), Giannoulis Larentzakis ir Joelas Bolomboyus (7 atk. kam.) po 12, Alecas Petersas 10, Isaiah Canaanas 9, Kostas Sloukas 7 (9 rez. perd.).