S.Maslobojevo treneris A.Šipaila prieš čempionišką dvikovą: „Tikiuosi, kad šaltas protas laimės prieš emocijas“ (2)

2022.10.06 16:51
Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
Andrius Šipaila l Manto Stankevičiaus nuotr.

Andrius Šipaila l Manto Stankevičiaus nuotr.

„Tarikas Khabezas (47-9) yra pavojingas savo stipriais smūgiais ir nuolatiniu spaudimu, ypatingai savo šoniniais smūgiais, kovoja labai agresyviai, labai pavojingas būna pirmame raunde“, – būsimo Sergejaus Maslobojevo (35-5) priešininko kovoje dėl „Glory“ čempiono diržo svorio kategorijoje iki 95 kilogramų charakteristiką trumpai pateikė kovotojo treneris Andrius Šipaila.

Kova – jau šį šeštadienį (spalio 8 d.) „Glory: Collision 4“ turnyro Arnheme (Nyderlandai) ringe.

Sergejaus Maslobojevo ir kitas svarbiausias „Glory“ renginio kovas žiūrovai kviečiami stebėti jau šį šeštadienį, spalio 8 d., per naujos kartos televiziją „Go3“ ir „TV3 Sport“ kanalus.

Maslobojev VS Khbabez | Organizatorių nuotr.

Maslobojev VS Khbabez | Organizatorių nuotr.

Buvo numatyta, kad S.Maslobojevas dėl čempiono diržo kausis rugpjūčio 20 dieną su Luisu Tavaresu, tačiau likus savaitei iki numatytos datos dvikova buvo atšaukta. Netrukus S.Maslobojevas bei jo treneris sužinojo, kad naujasis pretendentas – iš aukštesnės svorio kategorijos „besileidžiantis“ T.Khbabezas.

„Taip, mums teko išgyventi 2 pasirengimus kovai – tai yra labai sudėtinga, nes sunkiausias darbas yra atliekamas pasiruošime, o kova jau būna viso to rezultatas, – sportas.lt sakė „Sparta Fight Gym“ treneris A.Šipaila. – Blogiausia, kad mes sužinojome, jog pirmosios kovos nebus jau baigę pasiruošimą, dėl to antrame pasiruošime teko mažinti krūvius, kad nebūtų persitreniravimo, nes tai daug blogiau negu būti iš viso nepasiruošusiam kovai. Tačiau manau, kad mums pavyko susitvarkyti su šia užduotimi, kadangi Sergejus jaučiasi prieš kovą gerai“.

Paklaustas, ar svarbiu faktoriumi tampa faktas, kad priešininkas keliauja iš sunkiasvorių divizijos, treneris linktelėjo galva.

Sergejus Maslobojevas ir Andrius Šipaila l Manto Stankevičiaus nuotr.

Sergejus Maslobojevas ir Andrius Šipaila l Manto Stankevičiaus nuotr.

„Pavojinga, kadangi jis yra pripratęs prie stiprių smūgių, – sakė A.Šipaila. – Jeigu sunkioje svorio kategorijoje jis sugebėjo fiziškumą atlaikyti sunkesnių varžovų už save ir juos spausti, lengvesnėje kategorijoje jam tai bus padaryti dar lengviau. Beje, jis anksčiau kovojo 95 kilogramų kategorijoje ir čia dominuodavo. Manau, jis bus labai pavojingas“.

Treneris sakė, kad ringe norės matyti savimi pasitikintį S.Maslobojevą.

„Jeigu mes esame čia, mums viskas pavyko – dar nei vienas Lietuvos kovotojas nėra kovojęs dėl „Glory“ čempiono diržo, – sakė A.Šipaila. – Man svarbiausia matyti Sergejų savimi pasitikintį, noriu jį matyti kovojantį šaltu protu... Bet ne visada tai pavyksta. Kartais jis įsivelia į kovą „kas kuriam pataikys“, kadangi Sergejus yra didelės širdies kovotojas ir nenori pralaimėti nei vienos akimirkos. Tikiuosi, šioje kovoje mums pavyks to išvengti ir šaltas protas laimės prieš emocijas“.

T.Khbabezas interviu „Fight Sports“ pabrėžė, kad S.Maslobojevas yra techniškas, tačiau pats save laiko geresniu kovotoju už lietuvį.

Sergejus Maslobojevas l Irmanto Gelūno/BNS Foto nuotr.

Sergejus Maslobojevas l Irmanto Gelūno/BNS Foto nuotr.

„Tikrai nemanau, kad jis yra geresnis kovotojas, – suabejojo A.Šipaila. – Teisingai jis pasakė, kad Sergejus yra už jį techniškesnis, kovoja protingiau. O dėl to geresnio? Manau, T.Khbabezas tai pasakė tik norėdamas save išaukštinti. Sergejaus stiprybėmis ringe bus greitis, judėjimas ant kojų, tikslūs smūgiai bei turėjimas nemažai patirties kovojant 5 raundus. Manau, kad šįkart matysime dar geresnę Sergejaus versiją. Kadangi anksčiau jis kovodavo iš širdies, to iš jo niekada niekas neatims, nes jis užsispyręs kaip tikras žemaitis, o bėgant metams prie kovų iš visos širdies prisidėjo dar ir patirtis“.

A.Šipailos teigimu, S.Maslobojevas jau yra Lietuvos ir viso pasaulio kikbokso istorijos dalimi, nes žengia ant svarbiausio savo kikboksininko karjeros laiptelio.

„Čempiono diržas yra jo paties ir mano svajonė, – pabrėžė treneris. – Dėl to mes čia ir esame, pasistengsime viską padaryti, kad diržas atkeliautų į Lietuvą“.

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų