Būsimas S.Maslobojevo varžovas po 15 metų pertraukos grįžo į mokslus: „Paauglystėje buvau išmestas iš vidurinės mokyklos“

2022.10.06 16:03
Tarikas Khbabezas | Instagram.com nuotr

Tarikas Khbabezas | Instagram.com nuotr

 Jau šį šeštadienį Arnhemo „GelreDome“ (Nyderlandai) stadione paaiškės naujasis „Glory“ pussunkio svorio kategorijos pasaulio čempionas. Dėl šiuo metu laisvo diržo susikaus 35-erių lietuvis Sergejus Maslobojevas (35-5) ir 30-metis marokietis Tarikas Khbabezas (47-9).

Prieš kovą su oficialiu „Glory“ kanalu bendravęs T.Khbabezas atsivėrė apie savo paauglystę ir atskleidė, kad būdamas vos 15-os buvo išmestas iš vidurinės mokyklos. Praėjus 15 metų jis nusprendė grįžti į mokslus ir šių metų liepą atsiėmė diplomą.

„Dėl netinkamo elgesio buvau išmestas iš mokyklos, kai man buvo 15-a. Po 15-os metų pagalvojau, kad gyvenime reikia turėti ir atsarginį planą. Noriu būti geru pavyzdžiu savo vaikams. Noriu, kad jie suvoktų, jog reikia kiekvieną dieną eiti į mokyklą, kad gautum diplomą. Šioje šalyje tai labai svarbu.

Žinoma, buvo sunku viską suderinti. Turėjau daryti namų darbus, atlikinėti praktiką. Man tekdavo keltis 4-5 val. ryto į treniruotę, o tada eiti į mokyklą. Laimei, tai netrukdavo visą dieną, tačiau grįžus man dar reikėdavo daryti namų darbus. Turėjau pavargti dėl savo tikslo, keletą kartų susimoviau, bet galiausiai išlaikiau egzaminus ir šių metų liepą atsiėmiau diplomą“, - sakė du mažamečius vaikus auginantis T.Khbabezas.

Į „Glory“ 2021 m. persikėlęs marokietis mėgino įsitvirtinti sunkiasvorių kategorijoje, bet ten jam sekėsi prastai – iš 4 kovų laimėta tik 1. Dabar T.Khbabezas numetė nemažai svorio, persikėlė į žemesnę svorio kategoriją ir neabejoja, kad čia jam seksis geriau.

„Dabar sveriu mažiau ir esu daug greitesnis. Įprastai sverdavau 115 kg. Manau, kad atėjęs į žemesnę svorio kategoriją „atsinešiu“ ir jėgos pranašumą prieš varžovą, be to, turėčiau būti pajėgus atlaikyti varžovo smūgius, nes anksčiau kovojau su sunkiasvoriais ir pripratau prie jų smūgių jėgos. Manęs laukia techniškas varžovas, kuris sako, jog yra protingesnis už mane. Spalio 8 d. pamatysime, kaip viskas yra iš tiesų. Aš įrodysiu, kad esu geresnis kovotojas už jį“, - aiškino marokietis.

T.Khbabezui antrino ir jo treneris, pažymėjęs, kad marokietis anksčiau išgyveno daug nusivylimų, bet niekada nepalūžo ir, anot trenerio, pagaliau rado svorio kategoriją, kuri jam idealiai tinka.

Šį šeštadienį tame pačiame turnyre įvyks, ko gero, didžiausia metų kikbokso kova tarp dviejų legendų – Badro Hari ir Alistairo Overeemo, o pagrindinėje programoje iš viso bus net 4 kovos dėl pasaulio čempionų diržų.

Maslobojev VS Khbabez | Organizatorių nuotr.

Maslobojev VS Khbabez | Organizatorių nuotr.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų