J.Gaethje apie galimybę susitikti su C.McGregoru: „Nenoriu kautis prieš draudžiamas medžiagas vartojančius sportininkus“

2022.10.05 21:11
Justinas Gaethje | „Stop“ kadras

Justinas Gaethje | „Stop“ kadras

 Pastarosiomis savaitėmis netyla spekuliacijos apie tai, kad UFC žvaigždė Conoras McGregoras gali vartoti draudžiamus preparatus.

Pasirodė informacija, kad C.McGregoras jau visus metus nebuvo tikrintas JAV antidopingo agentūros (USADA), nors įprastai per metus duodavo maždaug po 10 dopingo mėginių. Pirmasis kalbas apie galimą C.McGregoro steroidų vartojimą paskleidė Henry Cejudo, o dabar ta pačia tema pasisakė ir Justinas Gaethje, paaiškinęs, kodėl nebūtų linkęs kautis su airiu.

„Jei pamiršote, tai priminsiu, kad po to, kai aš nugalėjau „Kaubojų“, Conoras irgi nusprendė kautis su „Kaubojumi“, nors galėjo kautis su manimi. Dabar man susidaro įspūdis, kad jis ėmė vartoti steroidus. USADA jau seniai jo netikrino, o aš narve noriu kautis sąžiningomis sąlygomis.

Jei Conoras nori kautis privartojęs steroidų, tada ir aš turiu gauti teisę vartoti steroidus. Tada kova būtų sąžininga. Visgi, man svarbiausia yra mano sveikata. Niekada nesu vartojęs dopingo ir nenoriu kautis su tais, kurie vartoja kažką draudžiamo“, - „MMA Fighting“ sakė J.Gaethje.

Amerikietis mano, kad 2020 m. C.McGregoras netikėjo savo galimybėmis įveikti J.Gaethje, todėl rinkosi kovą su Donaldu Cerrone‘u.

„Nežinau, kaip veikia steroidai. Turbūt po kažkokio laikotarpio McGregoras vėl bus „švarus“ ir neįklius dopingo kontrolei, bet jei jo visus metus niekas netestuoja, tai akivaizdu, kad jis vartoja steroidus. Nežinau, ar tai reikalinga atsistatymui po kojos lūžio ar kažkam kitam. Jei aš susilaužysiu koją, steroidų nevartosiu. Conoras anksčiau jau turėjo progą kovoti su manimi, bet pasirinko „Kaubojų“. Nežinau, ar mūsų kova kada nors gali įvykti, tačiau panašu, kad dabar jis daug labiau pasitiki savo jėgomis ir mano, jog gali nugalėti mane. Prieš tai jis tokiu pasitikėjimu nespinduliavo ir todėl nesirinko kovos prieš mane“, - svarstė J.Gaethje,

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų