B.Schaubas „kirto“ D.White‘ui ir M.Zuckerbergui: „Šituos du privilegijuotus š****** turėjo kažkas pamokyti“

2022.10.05 20:54
Markas Zuckerbergas su žmona | Organizatorių nuotr.

Markas Zuckerbergas su žmona | Organizatorių nuotr.

 Praėjusios savaitės pradžioje užsienio žiniasklaidą pasiekė žinia, kad nei jie, nei sirgaliai nebus laukiami APEX patalpose Las Vegase, kur vyko „UFC Vegas 61“ turnyras.

Pagrindinės šio turnyro kovos dalyvė Mackenzie Dern buvo išsidavusi, kad, jos žiniomis, „facebook“ įkūrėjas Markas Zuckerbergas išsinuomojo visas APEX patalpas turnyro metu. UFC prezidentas Dana White‘as skubėjo paneigti tokią informaciją, aiškindamas, kad šios naujienos neturi jokio pagrindo.

Visgi, vėliau paaiškėjo, kad D.White‘as melavo. M.Zuckerbergas išties „pasitaškė“ pinigais ir UFC turnyrą pavertė tarsi savo žaidimų aikštelę, viską stebėdamas iš arti kartu su savo žmona. Tiesa, jei M.Zuckerbergas pats lanko šio sporto treniruotes ir mėgsta MMA, tai jo žmona baisėjosi tuo, ką matė narve.

Nemaža dalis UFC kovotojų viešai reiškė pasipiktinimą sprendimu palikti už borto žurnalistus ir sirgalius bei išnuomoti visą salę M.Zuckerbergui tik todėl, kad šis turi daug pinigų.

Neseniai kritikos D.White‘ui ir M.Zuckerbergui pažėrė Brendanas Schaubas, kuris pats anksčiau kovėsi UFC, o dabar veda populiarias tinklalaides.

„Man keista, kad Dana White‘ui kažkodėl yra normalu neįsiklausyti į kovotojų balsus ir elgtis priešingai, nei jie norėtų. Negana to, pasklidus pirmosioms konspiracijos teorijoms apie šitą turnyrą, White‘as dar ėmė meluoti ir įžūliai ėmė vadinti kitus idiotais.

Kažkas turėjo prieiti prie Danos ir Zuckerbergo bei pasakyti jiems – „ateikite čia, privilegijuoti š******“. Negalima drausti sirgaliams ir žurnalistams patekti į turnyrą. Kas turėtų būti pagrindinis UFC prioritetas? Kovotojai. Bent jau taip yra kalbama, nors pagal UFC veiksmus taip neatrodo. Jie priiminėja tokius sprendimus, dėl kurių kenčia kovotojai. Vien todėl, kad tas vyrukas yra milijardierius ir pavogė „facebook“ pavadintą programėlę iš dvynių, nedaro jo ypatingu. Tokiais sprendimais UFC tik praradinėja gerbėjus“, - nervinosi B.Schaubas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
PASAULIO TAURĖS 2022 SPĖLIONĖ