„Žalgiris“ Konferencijų lygos rungtynėse Armėnijoje patyrė pralaimėjimą VIDEO (12)

2022.10.06 21:36
Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Vilniaus „Žalgiris“ UEFA Europos Konferencijų lygos H grupės išvykos rungtynėse 0 – 2 turėjo pripažinti Jerevano „Pyunik“ futbolininkų pranašumą.

Luka Juricičius 9-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys atsidūrė „Žalgirio“ vartininko Edvinas Gertmonas. Tikslaus perdavimo sulaukęs Oliveris Buffas 16-ąją minutę po kontakto su varžovu krito baudos aikštelėje, tačiau rungtynių teisėjas pražangos neįžvelgė ir vienuolikos metrų baudinio neskyrė. Fabienas Ourega 19-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau Renanui Oliveirai jo tiksliai uždaryti nepavyko. L.Juricičius 23-ąją minutę atliko smūgį pirmuoju lietimu, tačiau kamuolį dar kartą sėkmingai sugavo E.Gertmonas. Artakas Dašyanas 25-ąją minutę atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš varžovų vartų. L.Juricičius 31-ąją minutę atliko dar vieną smūgį, tačiau šį kartą kamuolys skriejo virš skersinio ir pasižymėti nepavyko. Mathias Oyewusi 34-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą, tačiau teisėjas užfiksavo žaidimą ranka ir įvartis buvo neįskaitytas. Juninho 43-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į vilniečių vartus ir išvedė „Pyunik“ ekipą į priekį 1:0.

R.Oliveira 47-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko. Saulius Mikoliūnas 55-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau F.Ouregai jo uždaryti tiksliai nepavyko. Yusufas Otubanjo 60-ąją minutę smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus ir padvigubino šeimininkų ekipos pranašumą 2:0. R.Oliveira 67-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį užtikrintai blokavo varžovas. M.Oyewusi 79-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Davidas Jurčenko. R.Oliveira 85-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolys skriejo greta varžovų vartų.


Tuo tarpu kitas šios grupės susitikimas tarp „Basel“ ir Bratislavos „Slovan“ komandų prasidės 22 val. Lietuvos laiku.

„Žalgiris“ kitas rungtynes Konferencijų lygoje žais spalio 13-ąją dieną Vilniuje, kurių metu antrą kartą iš eilės susitiks su „Pyunik“ futbolininkais.

Rungtynių eiga
90 min.

Rungtynių statistika („Pyunik“ – „Žalgiris“)

Rungtynių statistika („Pyunik“ – „Žalgiris“) | „Scoreboard“ statistika

Rungtynių statistika („Pyunik“ – „Žalgiris“) | „Scoreboard“ statistika

90 min.

„Žalgiris“ patiria pralaimėjimą svečiuose rezultatu 0 – 2.

90 min.

Pridedamos 4 papildomos žaidimo minutės.

85 min.

R.Oliveira atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolys skriejo greta varžovų vartų. 

79 min.

M.Oyewusi atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Davidas Jurčenko

74 min.

Žalgiriečiams iki šios akimirkos rungtynėse nepavyko atlikti nei vieno smūgio į vartų plotą. 

67 min.

R.Oliveira atliko smūgį, tačiau kamuolį užtikrintai blokavo varžovas. 

60 min.
ĮVARTIS

Yusufas Otubanjo smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus ir padvigubino šeimininkų ekipos pranašumą 2:0.

55 min.

Saulius Mikoliūnas atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau F.Ouregai jo uždaryti tiksliai nepavyko.

47 min.

Renanas Oliveira atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

46 min.

Prasideda antrasis rungtynių kėlinys.

45 min.

Pirmojo kėlinio statistika („Pyunik“ – „Žalgiris“)

Pirmojo kėlinio statistika („Pyunik“ – „Žalgiris“) | „Scoreboard“ statistika

Pirmojo kėlinio statistika („Pyunik“ – „Žalgiris“) | „Scoreboard“ statistika

45 min.

„Žalgiris“ po pirmojo kėlinio atsilieka rezultatu 0 - 1.

45 min.

Pridedama 1 papildoma žaidimo minutė.

43 min.
ĮVARTIS

Juninho tiksliai pasiuntė kamuolį į vilniečių vartus ir išvedė „Pyunik“ ekipą į priekį 1:0.

34 min.

Mathias Oyewusi tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą, tačiau teisėjas užfiksavo žaidimą ranka ir įvartis buvo neįskaitytas.

31 min.

L.Juricičius atliko dar vieną smūgį, tačiau šį kartą kamuolys skriejo virš skersinio ir pasižymėti nepavyko.

25 min.

Artakas Dašyanas atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš varžovų vartų.

23 min.

L.Juricičius atliko smūgį pirmuoju lietimu, tačiau kamuolį dar kartą sėkmingai sugavo E.Gertmonas.

19 min.

Fabienas Ourega atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau Renanui Oliveirai jo tiksliai uždaryti nepavyko. 

16 min.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Oliveris Buffas po kontakto su varžovu krito baudos aikštelėje, tačiau rungtynių teisėjas pražangos neįžvelgė ir vienuolikos metrų baudinio neskyrė.

9 min.

Luka Juricičius atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys atsidūrė „Žalgirio“ vartininko Edvinas Gertmonas.

2 min.

Mathias Oyewusi atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

1 min.

Rungtynės prasideda!

Atnaujinta 19:02

„Pyunik“ komandos startinis vienuoliktukas šio vakaro rungtynėms:

Atnaujinta 19:00

Starto sudėtyje vienas pasikeitimas - nuo pradžių rungtyniaus Marko. Dėl traumos komandai nepadės Gustas.


Įdomūs faktai:  

• „Žalgiris“ po dvejų sužaistų rungtynių turi surinkęs vieną tašką ir rikiuojasi trečioje H grupės vietoje. Tuo tarpu „Pyunik“ su 3 taškais žengia antras, o pirmoje vietoje yra lyderis „Basel“, turintis 6 taškus.

• Nepriklausomos Lietuvos laikotarpiu „Žalgiris“ du kartus sutiko Armėnijos atstovus tarptautinėse varžybose. 1999 metų sezono Čempionų lygos atrankoje „Žalgiris“ dukart (2:0, 3:0) įveikė Ararato „Cement“ komandą. Tose rungtynėse žaidė ir dabartinis „Pyunik“ treneris Iegishe Melikianas.

• 2013 m. UEFA Europos lygoje „Žalgiris“ laimėjo prieš „Pyunik“ 2:0 namie ir sužaidė lygiosiomis 1:1 svečiuose. Tais metais „Pyunik“ žaidė be legionierių ir jėgos balansas buvo gana ryškus žalgiriečių naudai. Tai vėliau atsispindėjo komandų pasiekimuose: Vilniaus ekipa po ilgos pertraukos susigrąžino čempionų vardus, o „Pyunik“ vėliau liko šeštas lygoje ir net nepateko į Europos taures.

• 1992 metais įkurtas „Pyunik“ klubas yra net 15 kartų tapęs Armėnijos čempionu. Tiesa, kaip ir „Žalgiris“, taip ir Jerevano klubas išgyveno labai sunkų periodą: 1999-2000 m. netgi buvo visai iširęs. Tačiau „feniksu“ besivadinantis klubas įspūdingai ir pakilo iš pelenų – nuo 2001 iki 2010 m. iškovota net 10 čempionų titulų. Bet po to vėl sekė „sausra“ – tik vienas aukso medalių komplektas per dešimtmetį. Į viršūnę „Pyunik“ pagaliau grįžo per praėjusį sezoną.

• „Pyunik“ komandos pagrindą sudaro legionieriai, tarp kurių daugelis iš artimesnių Rytų valstybių (Ukrainos, Rusijos, Moldovos, Estijos), Balkanų regiono (Serbijos, Šiaurės Makedonijos, Bosnijos ir Hercegovinos), taip pat yra trys žaidėjai iš Pietų Amerikos ir du iš Afrikos.


Komandų formos:

Komandų formos | Organizatorių nuotr.

Komandų formos | Organizatorių nuotr.

 

 

 

 

 

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Geriausi skaitytojų komentarai
2022 11 26 23:04
+11
GOAT yra GOAT daro ką ir privalo bei ištempia Argentina šitose lotynų Amerikos 90 minučių snukių daužymo varžybose ir drąsiai galima teigti, kovos ir atsidavimo aikštėje prasme čia buvo čempionato rungtynės. Na ką, Argentina dabar turėtų šiek tiek atsispirti ir įkvėpti laisviau, realiai su Lenkija gal ir lygių užtektų, nes Argentinai netiktų tik Arabijos pergalė prieš Meksiką. Lygios ir Meksikos pergalė mažiau nei 3 golų skirtumu irgi tiktu, bet su Lenkais įtariu Argentinai bus lengviau, nes dabar nusiimta tiesiog nemaža našta ir jau jie gerokai tvirčiau psichologiškai jausis, tad viskas turėtų Argentinai šitoje karštoje grupėje panašu baigtis geruoju.
2022 11 26 23:03
+9
Kas galėjo pagalvoti, kad po dviejų turų Lenkija šioje grupėje turės geriausią padėtį. Argentinos laukia susitikimas su lenkais ir nemanau kad lengva bus. Saudo Arabija su Meksika ir ką iš dviejų Saudo Arabijos varžybų matėme, tai jie gali dar vieną sensaciją išrašyti ir Meksikai. Vienu žodžiu, tai šioje grupėje niekas dar neaišku...
2022 11 26 23:20
+7
Hahahahahaha. Geras tu artistas. Eik pasmaukyk pries tapina , nes jau spaudzia tau bakuze matau ;D
2022 11 26 08:41
+5
Šį kart, tai tikrai galima didžiuotis Žalgiriu, parodė jie charakterį. Praktiškai visas varžybas atsilikinėdami, sugebėjo susiimti ir išlyginti, o vėliau persverti rezultatą.
Žalgiris toliau tildo kritikus, toliau išlieka šeštas ir atkrintamųjų zonoje...
2022 11 26 14:56
+4
Palaikysiu lenkus ir tikiu jų pergale. Saudo Arabijos pergalė prieš Argentiną nemanau, kad kažką reiškia, jiems ten tiesiog pasisekė, argentiniečiams buvo juoda diena, jie nebuvo nusiteikę tinkamai,ar dar kokios priežastys. Šiandien manau viskas stos į savo vietas ir lenkai parodys ką gali.