FutbolasLT_S02E05: Kuklio atsisveikinimas, piktas Čepas ir A lygos TOP6 spėlionė

2022.10.05 12:33
FutbolasLT | Stop kadras

FutbolasLT | Stop kadras

Pirmą spalio antradienį į studiją susirinkęs „FutbolasLT“ tinklalaidės kūrybinis kolektyvas – Evaldas Gelumbauskas, Naglis Miknevičius ir Aurimas Budraitis po įprastinio pozityvių nutikimų aptarimo nusprendė įpūsti pozityvo ir į Manto Kuklio kasdienybę.

Neseniai su Vilniaus „Žalgiriu“ oficialiai atsisveikinęs 35-erių futbolininkas sulaukė nedviprasmiško Evaldo pasiūlymo prisijungti prie „Press'o“ senjorų komandos. Visgi Mantas šį, o ir kitus Evaldo pasiūlymus atmetė, argumentuodamas tuo, jog dar norėtų pažaisti futbolą profesionaliai.

Po trumpo, bet malonaus pokalbio su M. Kukliu „FutbolasLT“ tinklalaidės kūrėjai aptarė „Hegelmann LFF Taurės“ pusfinalių aktualijas ir sudėliojo spalio 16 d. Kauno Dariaus ir Girėno stadione vyksiančio finalo scenarijų. Daug dėmesio teko ir A lygos reikalams, o išsamų pokalbį apie 31-ojo turo reikalus vainikavo dėl patekimo į UEFA Konferencijų lygą kovojančių komandų išsidėstymo turnyrinėje lentelėje prognozė.

Išdalinę taškus ir paskirstę rezultatus „FutbolasLT“ tinklalaidės kūrėjai pasimėgavo rubrikos „Pasakyk, kad gudrus“ perliukais ir pasidalino „Futbolo trupiniais“. Šioje rubrikoje buvo pasveikinta 21-ąjį Lietuvos čempionių titulą užsitikrinusi Šiaulių „Gintra“, įvertintas šalies futsal čempionato startas bei aptartos Pirmos ir Antros lygų naujienos.

Galiausiai atsakę ir į žiūrovų klausimus „FutbolasLT“ tinklalaidės kūrėjai atsisveikino iki kitos savaitės.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų