V.Čeburinas: „Labai laukiame finalo naujame stadione“

2022.10.03 08:37
Vladimiras Čeburinas | Elvio Žaldario nuotr.

Vladimiras Čeburinas | Elvio Žaldario nuotr.

„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po pergalės prieš „Kauno Žalgirį“ kalbėjo, jog rungtynių baigtį buvo galima išsipręsti ir anksčiau, o saugas Nicolas Gorobsovas teigė, jog laimėti padėjo pasitikėjimas savo jėgomis.

„Hegelmann LFF taurės“ pusfinalyje žalgiriečių turėta įvarčio persvara išsprūdo pačioje pabaigoje, teko žaisti pratęsimą. Jame „Žalgiriui“ pergalę nulėmė Mathias Oyewusi įvartis.

„Turėjome daug progų. Sukūrėme daug, geros rungtynės. Per pridėtinį laiką praleidome. Turėjome rezultatą, bet po varžovų šturmo jie uždirbo standartinę situaciją, kur nesudirbome gerai, – teigė V. Čeburinas – Tačiau esu dėkingas savo žaidėjams. Jie šaunuoliai, nes pagal esamą tvarkaraštį atiduoda visas jėgas ir pasiekia rezultatą. Žinoma, viską galima buvo išspręsti daug anksčiau. Daug šansų varžovui nedavėme. Tačiau viskas baigėsi taip kaip mums reikėjo.

„Rungtynės buvo labai sunkios, varžovas gerai priešinosi. Teko žaisti pratęsimą, todėl nelengva. Tačiau komanda visada tikėjo, kovojo iki pabaigos. Tai yra svarbiausia. Esame finale“, – teigė N. Gorobsovas.

Tai buvo trečiasis „Žalgirio“ žaistas pratęsimas šį sezoną. „Galbūt mes pamėgome pratęsimus…, – šypsojosi žaidėjas – Kartą pavyko prieš „Ballkani“, su „Ludogorets“ buvome labai arti. Šiandien komanda buvo labai susikaupusi. Labai džiaugiamės patekę į finalą.“

Finalo rungtynės vyks spalio 16 d. Rungtynių vieta kol kas oficialiai nepaskelbta, tačiau tikėtina, jog dvikova bus žaidžiama atnaujintame Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione.

„Labai laukiame finalo naujame stadione. Atrodo gera aikštė, nors gyvai nemačiau, tik nuotraukas. Puikus jausmas, būsime finale“, – teigė V. Čeburinas.

„Esame gerai pasiruošę finalui, laukiame jo. Naujame stadione žaisti bus smagu“, – teigė N. Gorobsovas.

Iki tol „Žalgiriui“ dar laukia du labai svarbūs iššūkiai – Konferencijų lygos rungtynės prieš Jerevano „Pyunik“.

„Žinoma sužaistas pratęsimas jėgų ateičiai nepriduos. Pamatėme kiek turime rezervo. Dabar svarbiausia atsigauti, kai kur yra mikrotraumų. Jas reikia išsigydyti. Ir žinoma ruoštis kitoms rungtynėms. Jos bus labai rimtos“, – sakė treneris.

„Konferencijų lygoje visos rungtynės sunkios. Keliausime iškovoti trijų taškų. Laukia daug rungtynių, bet Esame pasiruošę kovoti kiekviename turnyre“, – sakė N. Gorobsovas.

Spalio 6 d. „Žalgiris“ žais Armėnijoje, po to laukia čempionato rungtynės Jonavoje, o spalio 13 d. – akistata su „Pyunik“ Vilniuje. Bilietus į pastarąsias rungtynes jau galima įsigyti „Bilietai.lt“.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Geriausi skaitytojų komentarai
Kituose PČ žinodavai jog pamatysi subtilaus grožio , atviresnio kūno ir aišku būdavo kai kur labai vulgaru . Bet bent žinodavai jog , tai ir yra įvairovė kuri pasimato PČ metu . O būtent FIFA ir deklaruoja apie pagarbą visiems , kad ir koksai bebūtum . Dabar Kataras praktiškai tai nužudė
2022 11 28 12:13
+18
Jau nuo pradžių buvo galima tikėtis , kad bus į šį futbolo mačą įmesta ir politinių trupinių . Realiai nuo to manau tik smagiau futbolo žiūrovam. Nes dažnu atveju sporte tokie dalykai aikštelėje prideda papildomo šarmo , besalygiškos kovos . Plius dar daugiau šiom rungtynėm šarmo daduos , tai jog šis mačas realiai ir JAV ir Iranui yra gyvenk arba mirk . Tikrai bus įdomu stebėti . Rinksiuosi asmeninškai šį mačą rytoj , o ne Anglija - Velsas.
Nu va vokiečiam patiems teks priisiminti savo dvigubus standartus kurie susiję su diskriminacija . Verkia , kad negali mūvėti iškreiptos ideologijos raiščių , bet patys kitos etninės grupės žmogų laiko nesavu . Kol Ozilas padėjo skinti skambias pergales su nacionaline rinktine kai buvo savo pike tol jis Vokietijoje buvo gerbiamas . Bet tik forma krito tuoj pat pradėjo elgtis kaip su antrarūšiu , o ne paprastu etniniu vokiečiu . Todėl manau , kad šis atkreipimas į dvigubus jų standartus yra visiškai teisingas . Jei nori būti pasaulio teisėju , tai ir pats privalai būti doras bei teisus kiekviename žingsnyje
2022 11 28 11:51
+15
Jeigu JAV bus suspenduoti "už įžeidimą", o Iranas savo rinktinę suspenduos už himno negiedojimą, kas žais? Perkam popkorną ir žiūrim.
gaila , kad sporto komentatoriai tarpusavyje kalba tarp savęs , ir puse kelinio prakalbejo, ir nepastebejo , kad varžovas užmyne ant kojos Ronaldui , nes matomai nepatiko rungtynes , tiesiog jiem s ....buvo nuobodu , gerai kad laimejo portugalai ,2-0 prieš urugvajų