Neteisingus variklio nustatymus naudojęs M.Verstappenas: „Visiška betvarkė“

2022.10.02 21:31
Maxas Verstappenas | „Stop“ kadras

Maxas Verstappenas | „Stop“ kadras

 Kol meksikietis Sergio Perezas („Red Bull“) džiūgavo po pergalės Singapūro GP lenktynėse, jo komandos draugas olandas Maxas Verstappenas neslėpė susierzinimo dėl savo pasirodymo.

Dar kvalifikacijoje „Red Bull“ padarė klaidą, kai įpylė per mažai kuro į M.Verstappeno bolidą ir olandas negalėjo įveikti normalaus greitojo rato trečioje kvalifikacijos dalyje. M.Verstappenas turėjo tik 8-ą starto vietą ir pajudėjo į pirmąjį ratą, buvo nukritęs į antrąjį dešimtuką, bet vėliau po truputį kilo aukštyn. Po varžovų nelaimių M.Verstappenas buvo pakilęs iki 5-os vietos, bet tada ir pats suklydo – per vėlai stabdė, blokavo ratus ir išlėkė iš trasos. Tada olandas buvo priverstas sukti į boksus ir krito į 14-ą vietą. Tiesa, prieš lenktynių finišą M.Verstappeno konkurentai vėl prisidarė problemų, kai kuriuos iš jų olandas pats aplenkė trasoje ir sugebėjo finišuoti 7-as.

Po lenktynių „Red Bull“ konsultantas Helmutas Marko atskleidė, kad M.Verstappenas startui naudojo netinkamus variklio nustatymus. Tuo tarpu pats olandas visą lenktynių savaitgalį pavadino „betvarke“.

„Kai atleidau sankabą, įsijungė „anti-stall“ sistema. Reikia išsiaiškinti, kodėl tai nutiko. Nuo tada tiesiog bandžiau kaip nors aplenkti varžovus. Keletas lenkimų pavyko, bet ne kartą tiesiog įstrigdavau bolidų „traukinyje“. Buvau pakilęs iki 5-os vietos ir bandžiau lenkti Lando. Atsidūriau greta jo, stabdžiau tikrai ne per vėlai, bet ratai užsiblokavo ir aš nulėkiau tiesiai į saugos zoną. Tada dar turėjau sukti į boksus ir iš paskutinės vietos „kapstytis“ iki taškų. 7-a vieta geriau nei 8-a, bet tai vis tiek ne toks rezultatas, kokio norėjau. Esu labai susierzinęs. Šitas savaitgalis buvo visiška betvarkė“, - sakė M.Verstappenas.

Olandas čempiono titulą mėgins užsitikrinti kitą savaitgalį Japonijoje. Tam jam užtektų pergalės ir greičiausio rato, nepriklausomai nuo kitų varžovų pozicijų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų