„Panevėžys“ pergalingai pradėjo sezoną, o šalies čempionai – pamokė naujokus

2022.10.02 20:19
SFK „Panevėžys“ | Organizatorių nuotr.

SFK „Panevėžys“ | Organizatorių nuotr.

Lietuvos Futsal A lygoje sekmadienį buvo sužaistos dar dvejos pirmojo turo rungtynės. Vienose iš jų SFK „Panevėžys“ iškovojo pergalę namų arenoje, kurioje 4:1 nugalėjo ŠSPC „Radviliškį“.

Rungtynės šeimininkams prasidėjo ne itin gerai. Svečiai pirmieji šiame mače pasižymėjo, o tai penktą minutę padarė „Radviliškio“ žaidėjas Deividas Dargužas.

„Panevėžys“ rezultatą išlyginti spėjo dar pirmajame kėlinyje, o tiksliau – prie to daugiau prisidėjo pati „Radviliškio“ komanda, kadangi 14 minutę į savo vartus kamuolį nukreipė vartininkas Aurimas Žirgulis.

Rezultatą „Panevėžys“ persvėrė jau tik įpusėjus antrajam kėliniui, o tai padarė Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinės treneris Sahibas Mammadovas.

Galiausiai „Panevėžio“ pranašumą galutinai užtvirtino Paulius Giedraitis, per kelias minutes įmušęs dublį, ir nepalikdamas varžovams vilčių pakovoti bent dėl taško.

Tuo metu anksčiau vykusiose rungtynėse Futsal A lygos čempionai „Kauno Žalgiris“ pamokė lygos naujokus „Širvintos – VGTU Vilkai“ žaidėjus, juos sutriuškindami net 14:0.

Per pirmąjį kėlinį Kauno komanda pelnė net 8 įvarčius, o antroje mačo pusėje užbaigė formalumus ir įmušė dar 6 įvarčius. Nugalėtojų gretose po „hat-tricką“ pelnė brazilai Kaique Melo, Wesley ir Marcelo. Dar du įvarčius pridėjo lietuvis Lukas Sendžikas, o po kartą pasižymėjo Arthuras, Albertas Voskunovičius ir Deividas Reimaris.

Rezultatai:

SFK „Panevėžys“ 4 : 1 ŠSPC „Radviliškis“

5’ [0 : 1] Deividas Dargužas

14’ [1 : 1] Aurimas Žirgulis (į savo vartus)

28’ [2 : 1] Sahib Mammadov

36’ [3 : 1] Paulius Giedraitis

38’ [4 : 1] Paulius Giedraitis

 

„Kauno Žalgiris“ 14 : 0 „Širvintos - VGTU Vilkai“

5’ [1 : 0] Kaique Melo

6’ [2 : 0] Wesley

6’ [3 : 0] Arthur

8’ [4 : 0] Marcelo

10’ [5 : 0] Wesley

11’ [6 : 0] Lukas Sendžikas

15’ [7 : 0] Lukas Sendžikas

16’ [8 : 0] Kaique Melo

25’ [9 : 0] Marcelo

30’ [10 : 0] Kaique Melo

34’ [11 : 0] Albert Voskunovič

34’ [12 : 0] Wesley

35’ [13 : 0] Marcelo

37’ Oskaras Kružikas („Širvintos - VGTU Vilkai“) – raudona kortelė

37’ [14 : 0] Deividas Reimaris

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Geriausi skaitytojų komentarai
Kituose PČ žinodavai jog pamatysi subtilaus grožio , atviresnio kūno ir aišku būdavo kai kur labai vulgaru . Bet bent žinodavai jog , tai ir yra įvairovė kuri pasimato PČ metu . O būtent FIFA ir deklaruoja apie pagarbą visiems , kad ir koksai bebūtum . Dabar Kataras praktiškai tai nužudė
2022 11 28 12:13
+18
Jau nuo pradžių buvo galima tikėtis , kad bus į šį futbolo mačą įmesta ir politinių trupinių . Realiai nuo to manau tik smagiau futbolo žiūrovam. Nes dažnu atveju sporte tokie dalykai aikštelėje prideda papildomo šarmo , besalygiškos kovos . Plius dar daugiau šiom rungtynėm šarmo daduos , tai jog šis mačas realiai ir JAV ir Iranui yra gyvenk arba mirk . Tikrai bus įdomu stebėti . Rinksiuosi asmeninškai šį mačą rytoj , o ne Anglija - Velsas.
Nu va vokiečiam patiems teks priisiminti savo dvigubus standartus kurie susiję su diskriminacija . Verkia , kad negali mūvėti iškreiptos ideologijos raiščių , bet patys kitos etninės grupės žmogų laiko nesavu . Kol Ozilas padėjo skinti skambias pergales su nacionaline rinktine kai buvo savo pike tol jis Vokietijoje buvo gerbiamas . Bet tik forma krito tuoj pat pradėjo elgtis kaip su antrarūšiu , o ne paprastu etniniu vokiečiu . Todėl manau , kad šis atkreipimas į dvigubus jų standartus yra visiškai teisingas . Jei nori būti pasaulio teisėju , tai ir pats privalai būti doras bei teisus kiekviename žingsnyje
2022 11 28 11:51
+15
Jeigu JAV bus suspenduoti "už įžeidimą", o Iranas savo rinktinę suspenduos už himno negiedojimą, kas žais? Perkam popkorną ir žiūrim.
gaila , kad sporto komentatoriai tarpusavyje kalba tarp savęs , ir puse kelinio prakalbejo, ir nepastebejo , kad varžovas užmyne ant kojos Ronaldui , nes matomai nepatiko rungtynes , tiesiog jiem s ....buvo nuobodu , gerai kad laimejo portugalai ,2-0 prieš urugvajų