„Hegelmann“ namuose palaužė šiauliečius

2022.10.01 19:32
„Hegelmann“ ir „Šiaulių“ rungtynės | E.Kniežausko nuotr.

„Optibet A lygoje“ šeštadienį tęsėsi 31 turo kovos. Kauno raj. „Hegelmann“ iškovojo svarbią pergalę – Andriaus Skerlos auklėtiniai po sunkios kovos 2:1 (1:0) įveikė FA „Šiauliai“ komandą.

Pirmajame kėlinyje vyravo apylygis žaidimas – abi komandos aktyviai ieškojo galimybių prie varžovų. Visgi kauniečiai buvo rezultatyvesni. 14 minutę arbitras už Deivido Šešplaukio žaidimą ranka skyrė 11 m. baudos smūgį į svečių vartus, o gautą progą užtikrintai realizavo Vilius Armanavičius.

FA „Šiauliai“ siekė išlyginti rezultatą ir tą pasiekė jau po pertraukos. 65 minutę po Eligijaus Jankausko smūgio šeimininkai nesugebėjo neutralizuoti pavojaus vartininko aikštelėje, o klaida puikiai pasinaudojo Oleksijus Ščebetunas, iš metro pasiuntęs kamuolį į vartus.

Nors svečiai siekė pasinaudoti šiuo momentu ir turėjo gerą progą persverti savo naudai, 68 minutę „Hegelmann“ puikiai išpildė kontrataką ir susigrąžino pranašumą. Į baudos aikštelę įsiveržęs Alexas Souza smūgiu pažeme surado kamuoliui vietą vartų tinkle.

Likusioje rungtynių atkarpoje FA „Šiauliai“ spaudė kauniečius, bet pastarieji gynyboje sužaidė kokybiškai ir pergalės iš savo rankų nepaleido.

„Žalgirį“ besivejantis „Hegelmann“ (56 tšk.) po pergalės sutvirtino antrą vietą turnyro lentelėje. Šiaulių komanda (38 tšk.) išlieka septinta.

A lyga

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Geriausi skaitytojų komentarai
Kituose PČ žinodavai jog pamatysi subtilaus grožio , atviresnio kūno ir aišku būdavo kai kur labai vulgaru . Bet bent žinodavai jog , tai ir yra įvairovė kuri pasimato PČ metu . O būtent FIFA ir deklaruoja apie pagarbą visiems , kad ir koksai bebūtum . Dabar Kataras praktiškai tai nužudė
2022 11 28 12:13
+17
Jau nuo pradžių buvo galima tikėtis , kad bus į šį futbolo mačą įmesta ir politinių trupinių . Realiai nuo to manau tik smagiau futbolo žiūrovam. Nes dažnu atveju sporte tokie dalykai aikštelėje prideda papildomo šarmo , besalygiškos kovos . Plius dar daugiau šiom rungtynėm šarmo daduos , tai jog šis mačas realiai ir JAV ir Iranui yra gyvenk arba mirk . Tikrai bus įdomu stebėti . Rinksiuosi asmeninškai šį mačą rytoj , o ne Anglija - Velsas.
Nu va vokiečiam patiems teks priisiminti savo dvigubus standartus kurie susiję su diskriminacija . Verkia , kad negali mūvėti iškreiptos ideologijos raiščių , bet patys kitos etninės grupės žmogų laiko nesavu . Kol Ozilas padėjo skinti skambias pergales su nacionaline rinktine kai buvo savo pike tol jis Vokietijoje buvo gerbiamas . Bet tik forma krito tuoj pat pradėjo elgtis kaip su antrarūšiu , o ne paprastu etniniu vokiečiu . Todėl manau , kad šis atkreipimas į dvigubus jų standartus yra visiškai teisingas . Jei nori būti pasaulio teisėju , tai ir pats privalai būti doras bei teisus kiekviename žingsnyje
2022 11 28 11:51
+13
Jeigu JAV bus suspenduoti "už įžeidimą", o Iranas savo rinktinę suspenduos už himno negiedojimą, kas žais? Perkam popkorną ir žiūrim.
gaila , kad sporto komentatoriai tarpusavyje kalba tarp savęs , ir puse kelinio prakalbejo, ir nepastebejo , kad varžovas užmyne ant kojos Ronaldui , nes matomai nepatiko rungtynes , tiesiog jiem s ....buvo nuobodu , gerai kad laimejo portugalai ,2-0 prieš urugvajų