Dėl auskaro nosyje pas teisėjus iškviestas L.Hamiltonas „Man svarbiausia – sveikata“ „Mercedes“ gavo baudą

2022.10.01 18:53
Lewisas Hamiltonas | „Stop“ kadras

Lewisas Hamiltonas | „Stop“ kadras

 Šiemet „Formulėje 1“ buvo gerokai sugriežtintos taisyklės, pagal kurias sportininkams buvo uždrausta vairuoti bolidus įsivėrus auskarus ar kitus kūno papuošalus. Šis draudimas daugeliui pilotų problemų nesukėlė, tačiau britas Lewisas Hamiltonas („Mercedes“), mėgstantis papuošalus, greitai pateko į teisėjų nemalonę.

Daugiausiai problemų L.Hamiltonui kilo dėl auskaro nosyje. Nors jis kurį laiką sutikdavo išsiverti auskarą prieš sėsdamas į bolidą, tačiau šeštadienį treniruotėje vėl pasirodė su šiuo auskaru. L.Hamiltonas sakė, kad taip elgtis jam patarė gydytojai.

„Išsivėrus auskarą nuolat „pasigaudavau“ infekcijas. Ieškojau išeities iš šios padėties, nuėjau į kliniką ir ten man patarė atgal įsiverti auskarą, nes tai paspartintų gijimo procesą. Man svarbiausia – sveikata. Nuo šiol vairuosiu bolidą įsivėręs į auskarą ir teisėjai su tuo turės kažkaip tvarkytis“, - aiškino L.Hamiltonas.

Teisėjai britą greitai iškvietė pasiaiškinti dėl įsiverto auskaro. Po pokalbio su britu nuspręsta jo nebausti.

Tuo tarpu „Mercedes“ komanda dėl klaidingų dokumentų pateikimo gavo 25 tūkst. eurų baudą. Juose buvo parašyta, kad L.Hamiltonas bolidą vairuoja be kūno papuošalų.

L.Hamiltonas jau senokai vairuoja bolidą su auskaru nosyje ir anksčiau tai niekam neužkliūdavo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų