Įsiutęs „Red Bull“ vadovas konkurentams pagrasino teismu: „Tai visiškas šmeižtas“

2022.10.01 16:25
Christianas Horneris | „Stop“ kadras

Christianas Horneris | „Stop“ kadras

 Neseniai pasklido gandai, kad pernai nustatytas „Formulės 1“ biudžeto „lubas“ (145 mln. JAV dolerių) galėjo viršyt dvi komandos – „Red Bull“ bei „Aston Martin“.

„Mūsų žiniomis, viena komanda nežymiai viršijo nustatytą limitą, o kita gerokai viršijo biudžeto „lubas“. Tai tarsi vieša paslaptis „Formulės 1“ užkulisiuose“, - pareiškė „Mercedes“ vadovas Toto Wolffas.

Pasklido gandai, kad „Red Bull“ nustatytą biudžeto limitą viršijo maždaug 5 proc. – apie 7 mln. JAV dolerių. Jei tai būtų tiesa, „Red Bull“ grėstų taškų atėmimas arba suspendavimas, tačiau nemanoma, kad iš olando Maxo Verstappeno galėtų būti atimtas pasaulio čempiono titulas.

T.Wolffas kartu su „Ferrari“ atstovais kreipėsi į FIA ir pareikalavo ištirti, ar „Red Bull“ bei kitos komandos nepažeidė taisyklių.

„Red Bull“ komandos vadovas Christianas Horneris, reaguodamas į konkurentų pasisakymus, kaip reikiant įsiuto ir pagrasino teismu.

„Mus kiek pribloškė konkurentų pareiškimai. Jie šneka apie konfidencialus dalykus, todėl aš nesuprantu, iš kur jie galėjo gauti informacijos, kuria bando pagrįsti absurdiškus kaltinimus mums. Turbūt toks laikas pasirinktas neatsitiktinai, juk Maxas tuoj gali užsitikrinti čempiono titulą. Dėl tokių varžovų pareiškimų dabar mes su jumis turime diskutuoti apie biudžeto „lubas“, o ne apie fenomenalų Maxo pasirodymą. Turbūt varžovai taip bando išsilieti, nes patys trasoje nerodo to, ko tikėjosi. FIA jau skelbė, kad tyrimo dar nebaigė, todėl jei konkurentai neatsiims savo žodžių, mes svarstysime imtis teisinių priemonių. Negalime pateisinti tokio šmeižto, kuris kenkia komandos, prekės ženklo ir visos „Formulės 1“ reputacijai“, - nervinosi Ch.Horneris.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų