Pasibaigęs. 07-09 22:00
EURO 2024
Ispanija
2
Prancūzija
1
Pasibaigęs. 07-10 03:00
Copa America
Argentina
2
Kanada
0
Pasibaigęs. 07-10 22:00
EURO 2024
Nyderlandai
1
Anglija
2
Pasibaigęs. 07-11 03:00
Copa America
Urugvajus
0
Kolumbija
1
Pasibaigė po baudinių. 07-14 03:00
Copa America
Kanada
2(2)
Urugvajus
3(2)
Pasibaigęs. 07-14 22:00
EURO 2024
Ispanija
2
Anglija
1
Pasibaigė po pratęsimo. Vakar 04:20
Copa America
Argentina
1(0)
Kolumbija
0(0)

Balkanų ralis įveiktas: taurė ir pirmoji vieta sezono įskaitoje

2022.10.01 11:40
„CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos nuotr. | Organizatorių nuotr.

„CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos nuotr. | Organizatorių nuotr.

 Po savaitės laiko lenktyniavimo Rumunijoje sportininkai pasiekė finišą. Per penkias lenktynių dienas „CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos sportininkams teko patirti pačių įvairiausių išbandymų: nuo suprastėjusios sveikatos lenktynių pradžioje iki virtimų, prakirstų padangų ir gamtos išdaigų, apsunkinusių lenktynes. Tačiau jau ne kartą įrodę savo sugebėjimus sportininkai įveikė visus išbandymus, o vienas jų į namus vežasi viso sezono nugalėtojo titulą.

Kalbėdamas apie penktadienį Adomas Gančierius sakė, kad paskutinę ralio dieną neturėjo tikslo rodyti geriausio rezultato ir važiavo saugiu tempu: „Be jokių navigacinių klaidų – šiandien paprasta diena be sudėtingų situacijų. Viso teko įveikti 150 kilometrų ir labai džiaugiuosi būdamas finiše.“

Balkanų ralyje sportininkas užėmė antrąją vietą tarp keturračių į priekį užleidęs varžovą iš Lenkijos, o bendroje įskaitoje tarp visų varžybų dalyvių liko ketvirtas. Tiesa, šios pozicijos jam užteko, kad organizatorių įsteigtoje „RBI Grand Master Award“ taurėje jis išsaugotų pirmąją poziciją.

„Sportininkai, su kuriais turėjome varžytis viso sezono metu, buvo tikrai pajėgūs, tad šis apdovanojimas įrodo, kad esame stiprūs“, – savo pasirodymą įvertino A. Gančierius ir dėkojo visai komandai už darbą ir atsidavimą bei partneriams, kurių dėka gali lenktyniauti ir siekti tokių aukštų rezultatų.

Kitas „CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos narys Antanas Kanopkinas bendroje metinėje įskaitoje liko ketvirtoje vietoje, o Balkanų ralyje užėmė septintąją vietą tarp keturračių ir sakė, kad net ir paskutinę ralio dieną važiavo koviniu režimu: „Gera diena, slidi, su daug rūko, bet kovinis režimas buvo įjungtas visą laiką. Buvo kelios klaidelės, bet džiaugiuosi pasiekęs finišą.“

Sportininkas sakė, kad labiausiai džiaugiasi dėl savo komandos draugo rezultato ir visos komandos, kuri sėkmingai vykdė sau išsikeltus tikslus. Taip pat A. Kanopkinas užsiminė ir apie tai, jog komanda jau turi ir kitų sportinių planų, apie kuriuos žada greitu metu paskelbti.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų