Buvęs bokso teisėjas atskleidė beprotiškiausią kyšį – atrankoje į olimpiadą buvo siūlomos dvi prostitutės (1)

2022.10.01 10:55
Billas Phillipsas | Organizatorių nuotr.

Billas Phillipsas | Organizatorių nuotr.

 Buvęs bokso teisėjas Billas Phillipsas tvirtinta, kad atrankos į olimpiadą metu jį buvo bandoma papirkti siūlant dvi prostitutes.

Nors tyrimai dėl korupcijos bokse ir toliau tęsiasi, tačiau 73-ejų metų buvęs teisėjas mano, kad tai yra plačiai išplitusi problema ir tvirtina, kad olimpinis boksas yra pasmerktas.

B.Phillipsas iš bokso pasitraukė po 2008 m. Pekino olimpinių žaidynių ir papasakojo apie konkretų incidentą atrankos varžybose Kazachstane.

„Tik išsipakavau daiktus ir išgirdau beldimą į duris. Atidariau, o ten stovi jauna, graži mergina. „Pone Phillipsai, atėjau palaikyti jums kompanijos“, - sakė ji. Atsakiau, kad ne, man viskas gerai, ačiū. Ji nuėjo. Maždaug po valandos ar dviejų prie durų priėjo dvi. Pradėjau juoktis. Pasakiau, kad negaliu susitvarkyti su viena, o ką jau kalbėti apie dvi“, - laikraščiui „Times“ pasakojo buvęs teisėjas. „Tos pačios kelionės metu vieną vakarą buvo surengtas banketas pirtyje. Ant stalo prikrauta degtinės, daugybės maisto, įvairios mėsos, galvoju – puiku.

Paskui jie atvedė tas moteris ir jos visos buvo nuogos. Išgėriau degtinės ir grįžau į savo kambarį. Nepasakosiu, kas nutiko su kitais, kai aš išėjau, bet kol buvau ten, rankšluosčio nenusiėmiau“.

B.Phillipsas taip pat teigė, kad turnyro metu viešbutyje prie jo priėjo oficialus komandos atstovas, kuris bandė duoti finansinį kyšį, tačiau britas atsisakė jį priimti.

B.Phillipsas tvirtina, kad buvo pasiryžęs išsaugoti švarią sąžinę ir mano, kad kyšio paėmimas galėjo turėti lemtingų pasekmių į ringą žengiantiems boksininkams.

Buvęs teisėjas sako, kad boksas buvo korumpuotas nuo pat tos dienos, kai tik jis pradėjo žengti į je.

Tyrėjai, 2018 m. atskleidę korupciją Rio de Žaneiro olimpiadoje tvirtina, kad ši problema išlieka aktuali ir šiandienos bokse.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų