„Challenger“ turnyre – tenisininkų konfliktas, vos nesibaigęs muštynėmis

2022.09.30 22:22
Tenisininkų konfliktas | „Stop“ kadras

Tenisininkų konfliktas | „Stop“ kadras

 Tenisas nėra kontaktinis sportas ir konfliktai tarp žaidėjų čia dažniausiai būna tik žodiniai, tačiau ATP „Challenger“ turnyre Prancūzijoje vos nekilo rimtos muštynės tarp prancūzo Corentino Moutet (ATP-64) ir bulgaro Adriano Andrejevo (ATP-247).

„Open d‘Orleans“ aštuntfinalyje A.Andrejevas laimėjo įtemptą mačą rezultatu 2:6, 7:6 (7:3), 7:6 (7:2). Po mačo bulgaras buvo akivaizdžiai kažkuo nepatenkintas, jis piktai sumušė rankomis su varžovu, o tada pečiu tyčia trenkėsi į C.Moutet. Įsiutęs prancūzas varžovui neliko skolingas ir jį pastūmė. Tuomet tenisininkus atskubėjo raminti bokštelio teisėjas. Galiausiai A.Andrejevas pasišalino ir konfliktas baigėsi.

Beje, dar prieš mačą apšilimo metu netrūko įtampos, kai vienas iš žaidėjų, panašu, tyčia smūgiuodavo tiesiai į varžovą.

C.Moutet jau pateikė savo įvykių versiją. Anot prancūzo, jis įsiuto, kai A.Andrejevas jam žiūrėdamas į akis du kartus ištarė populiarų anglų kalbos keiksmažodį iš f raidės.

„Noriu atsiprašyti dėl to, kas nutiko mačo pabaigoje. Tiesiog kai varžovas žiūri tau į akis ir du kartus pasako žodį iš f raidės, man norėjosi jį pamokyti, jog taip elgtis negalima. Jūs, sirgaliai, po mačo jam vis tiek plojote. Gal Jums tokie dalykai priimtini, bet man – ne. Jis vėliau man grasino ir sakė palaukti jo prie įėjimo į kortą. Aš tai ir dariau, bet 10 minučių niekur negalėjau jo rasti. Aišku, jis slėpėsi kitoje pusėje už 6 apsauginių nugarų. Aš tavo grasinimus girdėjau, todėl kai išeisi iš kambario, kuriame slėpeisi, mes galėsime ramiai pasikalbėti“, - sakė C.Moutet.

Tai nėra pirmas kartas, kai prancūzas sunkiai valdo emocijas korte. Šių metų sausį „Adelaide International“ turnyre Australijoje C.Moutet buvo diskvalifikuotas dėl bokštelio teisėjui skirtų keiksmažodžių mače prieš Laslo Djerę.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Geriausi skaitytojų komentarai
Blemba biški užknisa , jog futbolo legendai ir vienam geriausių visų laikų pasaulio futbolininkui neduoda intrigantai bei žurnalistai pelnytos ramybės . Jugi Ronaldo ir taip davė suprast jog tai galimai paskutinysis jo PČ turnyras .
Kai esi tokio lygio atletas, apie ramybę gali ir pamiršti, toks dalykas neegzistuoja jų pasaulį.
2022 12 08 19:47
+5
Na sakyčiau ne kokia praktika. Dabar kremlius pradės taikyti tokią praktiką, grobti vakarų valstybių piliečius ir paskui juos bandyti mainyti į rusus esančius kalėjimuose Vakaruose.
2022 12 08 20:06
+4
O tai kaip tu manai kas čia buvo? Jie Butą jau gerą dešimtmetį bando atgauti. Ir šita Griner ne pirma įkaitė. Toks Wheelanas, buvęs jūrų pėstininkas sėdi už nieką jau ketvirti metai. Buvo tikėtasi, kad išmainys 2 į 1, bet matyt nesusiderėjo.
Tik kad Butui, berods, buvo likę 2 ar 5 metai, kai Griner gal 9, su neribotim perspektyvom.
Antraštes iš kur gimdot?
Galvoju užkniso jau tie pagarbos reikalautojai. Atsiprašytų jei ką įžeidė ir gražiai paaiškintų dėl ko tai daro. Paskaitau straipsnelį, kaip tik taip ir padarė. Tai iš kur ta antraštė tokia tūpa?