Įtempta akistata: Ch.Chandler nepanoro spausti J.Stoliarenko rankos Sportininkės sėkmingai numetė svorį, turnyrą supa keisti gandai (2)

2022.09.30 21:19
Julija Stoliarenko ir Chelsea Chandler | „Stop“ kadras

Julija Stoliarenko ir Chelsea Chandler | „Stop“ kadras

 Geriausia Lietuvos MMA kovotoja – 29-erių Julija Stoliarenko (10-6-1) – penktadienį lipo ant UFC svarstyklių.

Spalio 1 d. vyksiančiame turnyre lietuvė Las Vegaso APEX patalpose ruošiasi susikauti su 28-erių amerikiete Chelsea Chandler (4-1-0). Tiesa, prieš tai sportininkėms dar reikėjo numesti svorį iki 140 svarų ribos (63,5 kg). Tokios svorio kategorijos UFC nėra, bet J.Stoliarenko sutiko su Ch.Chandler prašymu kautis tarpinėje svorio kategorijoje, mat amerikietė po truputį nori pereiti iš 145 svarų (65,77) į 135 svarų (61,24 kg) kategoriją.

J.Stoliarenko ant svarstyklių lipo praėjus vos 5 min. nuo ceremonijos pradžios. Lietuvei problemų nekilo – ji svėrė 139,5 svaro (63,28 kg). Ch.Chandler pasirodė maždaug po pusvalandžio ir svėrė lygiai 140 svarų (63,5 kg), tad kova buvo oficialiai patvirtinta. Amerikietė šioje kovoje turės ūgio persvarą (173 cm prieš 170 cm), o kovotojų ištiestų rankų ilgis bus identiškas (po 175 cm).

Po svėrimų kovotojos buvo pakviestos į akistatą. J.Stoliarenko norėjo elgtis pagarbiai varžovės atžvilgiu ir tiesė rankas pasisveikinimui, tačiau Ch.Chandler nepanoro spausti varžovei rankos ir iš karto atsistojo į kovotojos pozą. J.Stoliarenko greitai sureagavo į tai ir atsakė tuo pačiu. Po akistatos lietuvė jau nebandė spausti varžovei rankos ir dar kurį laiką tęsė žvilgsnių dvikovą.

Dar prieš svėrimų pradžią pranešta, kad buvo atšaukta Jessicos Penne ir Tabathos Ricci kova. Oficiali priežastis – J.Penne liga.

Svėrimuose problemų išvengė pagrindinės kovos dalyvės. Tiek Mackenzie Dern, tiek Xiaonan Yan svėrė po 115,5 svaro (52,39 kg). Visi kiti turnyro dalyviai irgi susitvarkė su užduotimis. Ilgiausiai vargo Donas Shainis, bet ir jam, išsirengus nuogai, pavyko pasiekti tikslą.

Savaitės pradžioje užsienio žiniasklaidą pasiekė žinia, kad nei jie, nei sirgaliai šį savaitgalį nebus laukiami APEX patalpose Las Vegase, kur vyks „UFC Vegas 61“ turnyras. Kadangi renginys buvo visiškai uždarytas visuomenei, natūralu, kad iš visų pusių buvo pradėta spėlioti, kokios yra to priežastys.

Pagrindinės kovos dalyvė M.Dern pareiškė, kad visas APEX patalpas turnyro metu išsinuomojo „facebook“ įkūrėjas Markas Zuckerbergas. Netrukus pasirodė informacija, kad šiame turnyre gali būti surengtas eksperimentas ir kovos surengtos metavisatoje. Visgi, UFC prezidentas Dana White‘as suskubo pavadinti šiuos gandus nesąmone, nors anksčiau buvo užsiminęs, kad bendradarbiavimas su metavisata jį domina.

D.White‘as buvo spaudžiamas atskleisti priimto sprendimo priežastis, tačiau bendravęs su žurnalistais jis tik pasakė, kad tiesiog suteikė savo mylimai MMA žiniasklaidai laisvą dieną.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų