Pasibaigęs. 06-24 19:00
A Lyga
Kauno Žalgiris
3
Panevėžys
0
Pasibaigęs. 06-25 19:00
A Lyga
Džiugas
2
Riteriai
1
Pasibaigęs. 06-25 19:00
A Lyga
Šiauliai
2
Sūduva
2
Pasibaigęs. 06-27 11:45
Moterų EuroBasket
Lietuva
76
Čekija
81
Pasibaigęs. 06-29 11:45
Moterų EuroBasket
Lietuva
87
Turkija
99
Pasibaigęs. 06-29 16:00
A Lyga
Riteriai
0
Dainava
2
Pasibaigęs. 06-29 17:00
A Lyga
Šiauliai
5
Džiugas
0
Pasibaigęs. 06-29 18:25
A Lyga
Panevėžys
2
Žalgiris
4
Pasibaigęs. Vakar 19:00
A Lyga
Hegelmann
0
Sūduva
2
Pasibaigęs. Vakar 19:00
A Lyga
Banga
0
Kauno Žalgiris
2
07-04, 19:00
A Lyga
Žalgiris
-
Banga
-
07-05, 18:00
A Lyga
Riteriai
-
Kauno Žalgiris
-
07-05, 18:00
A Lyga
Hegelmann
-
Šiauliai
-
07-06, 16:45
A Lyga
Dainava
-
Džiugas
-
07-07, 19:00
A Lyga
Panevėžys
-
Sūduva
-
07-11, 19:00
A Lyga
Riteriai
-
Šiauliai
-
07-12, 20:00
A Lyga
Žalgiris
-
Sūduva
-
07-13, 18:25
A Lyga
Džiugas
-
Banga
-
07-13, 19:00
A Lyga
Kauno Žalgiris
-
Hegelmann
-
07-14, 20:00
A Lyga
Dainava
-
Panevėžys
-

Vicečempionai startavo nesėkme prieš KTU

2022-09-30 17:23
LSFL logo | Organizatorių nuotr.

LSFL logo | Organizatorių nuotr.

Antrose pirmojo Lietuvos studentų futbolo lygos rungtynėse Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentai 1:2 nusileido Kauno technologijos universiteto rinktinei. Pergalingą įvartį kauniečiai pelnė paskutinę pagrindinio žaidimo laiko minutę.

Dvikova prasidėjo Giedriaus Barevičiaus auklėtinių klaida ir greitu KTU senbuvio Arvydo Miklovio įvarčiu.

Vilniečiai nepasimetė ir iniciatyvą visiškai perėmė į savo rankas. Didžiulė ir žaidybinė persvara labai gerų progų sukurti nepadėjo, tačiau išlyginamasis įvartis atrodė artimesnis nei KTU skirtumo padvigubinimas. Besibaigiant kėliniui, po gražios atakos ir įžaisto kamuolio, rezultatą išlygino Aleksas Okolovič.

Po pertraukos žaidimas beveik nepasikeitė. Ir toliau komandos darė daug broko, ir toliau žaidimo kontrolė priklausė Vilniaus TECH atstovams.

Artėjant dvikovai į pabaigą, žaidimas tapo gerokai atviresnis. G.Barevičiaus komanda kontroliavo kamuolį, KTU savųjų šansų ieškojo kontratakose. 90 minutę tokio šanso kaip tik ir sulaukė – tolimas perdavimas, pirmą smūgį Ronaldas Grižas atrėmė, tačiau pirmasis prie kamuolio suskubęs Justas Kudirka pelnė pergalingą įvartį.

„Laimėjome, bet sužavėtas žaidimu tikrai nesu. Per visas rungtynes taip ir nesugebėjome ilgiau kontroliuoti kamuolio. Su juo žaidė varžovai, o mes juos bandėme pasigauti kontratakose. Taip ir gavosi, kad pačioje pradžioje varžovai suklydo, vėliau suklydo ir pabaigoje.

Reziumuojant, dar trūksta daug – tiek treniruočių, tiek žaidėjų, o ypač.. gero žaidimo (šypsosi). Per daug chaoso. Pasisekė tik tiek, kad valios ir pastangų dėka pavyko pelnyti įvarčius“, - sakė KTU treneris Gintaras Grigonis.

„Nežaidėme gerai, bet pralaimėti nenusipelnėme. Apmaudu, kad rungtynėse buvo tiek broko, kuris sutrukdė situaciją susitvarkyti žymiai anksčiau nei į mūsų vartus krito antrasis įvartis. Tikrai apmaudu“, - konstatavo G.Barevičius. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų