-

E.Bendžius su komanda krito Supertaurės finale (1)

2022.09.29 23:49
Eimantas Bendžius | Facebook nuotr.

Eimantui Bendžiui ir Sasario „Banco di Sardegna“ komandai nepavyko po trejų metų pertraukos susigrąžinti Italijos Supertaurės.

Lietuvio atstovaujama ekipa finale 69:72 (19:23, 30:20, 10:14, 10:15) nusileido Bolonijos „Virtus“ krepšininkai.

E.Bendžius rungtyniavo 35 minutes, per kurias pelnė 15 taškų (2/6 dvit., 2/5 trit., 5/6 baud.), atkovojo 7 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 8 pražangas, padarė 3 klaidas, 2 sykius prasižengė ir surinko 18 naudingumo balų.

Pralaimėjusiems 18 taškų įmetė Chinanu Onuaku (9 atk. kam., 31 n. b.).

Pergalę Bolonijos ekipai atnešė Jordano Mickey dvitaškis likus žaisti 24 sekundes, o vėliau baudos metimą pridėjo Isaia Cordinieras.

Būtent J.Mickey ir buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Aukštaūgis pasižymėjo 13 taškų, 12 surinko Marco Belinelli (3/10 trit.), 11 – I.Cordinieras.

„Virtus“ krepšininkai šią taurę iškovojo ir praėjusiais metais, kai finale pranoko Milano „AX Armani“ klubą.

Tai jau trečias kartas „Virtus“ istorijoje, kada yra iškovojama šalies Supertaurė.