Filmų suaugusiems žvaigždė E.Brooke pergalingai debiutavo bokso ringe ir mato savo ateitį sporte: „Kita mano kova – jau greitai“ (1)

2022.09.29 16:41
Elle Brooke | Instagram.com nuotr

Elle Brooke | Instagram.com nuotr

 Filmų suaugusiems žvaigždė britė Elle Brooke 2022 m. vasarą netikėtai nusprendė žengti į bokso ringą.

E.Brooke būtent bokse nusprendė išsiaiškinti santykius su realybės šou „Meilės sala“ žvaigžde A.J.Bunker. Pirmas blynas neprisvilo – E.Brooke 4 raundų kovą laimėjo vienbalsiu teisėjų sprendimu ir jau kalba apie tai, kad tai veikiausiai nebus vienintelis jos pasirodymas ringe.

Kovos įrašas:

Fanų paklausta, kada bus kita jos kova, E.Brooke atsakė: „Greitai, gerai? Nesakau, kad ji vyks netrukus, bet laukti ilgai nereikės“.

Kovai prieš A.J.Bunker britę ruošė dabartinė profesionalių bokso pasaulio čempionė australė Ebanie Bridges. Ji negailėjo pagyrų savo auklėtinei ir pažymėjo, kad E.Brooke gali turėti neblogą karjerą bokse.

„Pamenu, kaip ji atėjo pas mane į salę. Kai ją pamačiau, pagalvojau, kad ji yra tokia, kokia aš niekada nenorėjau būti. Ji atrodė kaip stereotipinė blondinė su didele krūtine. Ji į salę atėjo neturėdama jokios patirties bokse. Ji anksčiau nebuvo atlikusi nė vieno smūgio, todėl natūralu, kad iš pradžių atrodė prastai. Visgi, pastebėjau, kad Elle yra labai užsispyrusi. Ji maksimaliai susikoncentravo į tikslą ir 4 mėnesius nuosekliai ruošėsi 4 raundų kovai. Ji ėmė pavyzdį iš mūsų – pasaulio čempionių.

Manau, kad jei ne Elle turimas statusas, tai ji dabar, būdama 24-erių, galėtų pereiti į mėgėjų boksą ir turėtų neblogą karjerą šiame sporte, tačiau ji yra tokia žinoma, kad jai dabar lieka kautis su „youtube“ ir „Tik Tok“ žvaigždėmis. Visgi, galbūt kažkada ateis laikas, kai ji pagalvos, jog nori tikros boksininkės karjeros. Ji yra pakankamai užsispyrusi ir ryžtinga, jog tai pasiektų.

Daug kas kritikavo Ellę dėl jos pasirodymo pirmoje kovoje. Nepamirškite, kad tai tebuvo jos debiutas. Ji buvo naujokė, kaip ir jos varžovė. Po kelių mėnesių treniruočių niekas netampa elitine boksininke. Tiesiog Elle yra tokia populiari, kad jau pirma jos kova sulaukė didžiulio susidomėjimo. Įprastai mažai kas mato pirmąsias boksininkių karjeros kovas, todėl kažką kritikuoti po debiuto yra nebrandu“, - „The BoredMan“ tinklalaidei pasakojo E.Bridges.

Beje, pačiai E.Bridges bokso pasaulyje teko ne kartą laužyti stereotipus. Dėl savo išvaizdos ir pikantiškos aprangos svėrimuose australė nebuvo laikoma rimta boksininke, tačiau kritikus ji užčiaupė, kai iškovojo IBF pasaulio čempionės diržą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų