T.Fury visus nustebino pareiškimu apie kitą galimą savo varžovą, J.Joyce‘as iškėlė ultimatumą O.Usykui

2022.09.29 15:50
Tysonas Fury | „Stop“ kadras

Tysonas Fury | „Stop“ kadras

 Po to, kai ukrainietis Oleksandras Usykas apgynė WBA (Super), IBF, WBO, IBO ir „The Ring“ sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono titulus ir antrą kartą įveikė britą Anthony Joshua, atrodė, kad gali įvykti diržų suvienijimo kova su kitu britu, WBC sunkiasvorių čempionu Tysonu Fury. T.Fury iš pradžių teigė, kad baigė karjerą, vėliau vėl sugrįžo į rinką, tačiau tikino, kad nori kovoti gruodžio mėnesį. Visgi O.Usykas teigė, kad to padaryti negalės, nes nori išsigydyti traumas ir kovoti galės tik 2023 m.

Tada prasidėjo T.Fury ir A.Joshua derybos dėl kovos. Iš pradžių atrodė, kad viskas einasi sėkmingai, tačiau tada T.Fury pradėjo kelti ultimatumus tautiečiui. Visų kontrakto detalių greitai suderinti nepavyko.

Negana to, WBC čempionas užsiminė, kad jo kitu varžovu gali tapti eiliniams bokso fanams beveik nežinomas Mahmoudas Charras, kuriam prieš keletą metų priklausė WBA reguliariojo pasaulio čempiono diržas.

Tokie T.Fury planai pribloškė bokso ekspertą Adamą Catterallą: „Kas norės pirkti tokios kovos transliaciją? Kas norės ateiti į areną stebėti tokią kovą? Nagi, žmogau, ne tokius varžovus turėtų rinktis geriausias planetos sunkiasvoris. Su visa pagarba Charrui, jo net negalėtume pavadinti vienu iš 50 geriausių dabartinių sunkiasvorių. Nėra jokios prasmės rengti tokią kovą. Tysonui reikėtų nustoti isterikuoti, padėti telefoną, eiti treniruotis ir palaukti, kol kostiumuotieji viską sutvarkys. Tysonas pats iškvietė į kovą Joshua ir neturėtų bėgti nuo jo. Fury kova su Joshua gruodžio 3 d. dabar būtų geriausias variantas“.

Žlugusiomis T.Fury ir A.Joshua derybomis galėtų pasinaudoti O.Usykas, tačiau kovos su ukrainiečiu garsiai ėmė reikalauti britas Joe Joyce‘as. Jis neseniai tapo privalomuoju O.Usyko varžovu WBO organizacijoje ir ėmė kelti ultimatumus čempionui.

„Jei Usykas nenori su manimi kautis, tada jis privalo atiduoti čempiono diržą be kovos. Tokiu atveju aš būčiau paaukštintas iki tikrojo čempiono statuso ir galėčiau ginti diržą. Neprivalėjau kautis su Parkeriu, bet padariau tai, kad pakilčiau į kitą boksininkų lygį. Nugalėjau buvusį pasaulio čempioną, labai rimtą boksininką. Manau, kad galėčiau pridaryti problemų ir Usykui. Suprantu, kad nuo šios akimirkos lengvų varžovų nebegausiu“, - sakė J.Joyce‘as.

J.Joyce‘as ir O.Usykas kovėsi dar 2013 m. „World Series of Boxing“ turnyre. Tada ukrainietis laimėjo vienbalsiu teisėjų sprendimu (50:45, 50:45, 50:45).

„Revanšinei kovai turėčiau daug rimtesnę pasiruošimo stovyklą. Pirmoji mūsų kova buvo tik 5 raundų. Dabar mes kovotume 12 raundų su mažesnėmis pirštinėmis ir aš dabar esu visai kitoks boksininkas, nei buvau 2013 m.“, - pridėjo britas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų