Šiaurės ir Rytų Europos plaukimo su pelekais čempionate – 9 lietuvių aukso medaliai

2022.09.28 15:50
Šiaurės ir Rytų Europos plaukimo su pelekais čempionatas | Organizatorių nuotr.

Šiaurės ir Rytų Europos plaukimo su pelekais čempionatas | Organizatorių nuotr.

 Lenkijoje surengtos 6-osios „North Cup“ plaukimo su pelekais varžybos, kurios dar vadinamos Šiaurės ir Rytų Europos čempionatu. Nemažai medalių šiose varžybose nuskynė Lietuvos sportininkai.

Net 7 aukso medalius laimėjo Sostinės vaikų ir jaunimo centro (SVJC) sportininkai. Net 4 čempiono titulus iškovojo Ignas Rensonas, o 3 – Erika Martinonytė. 2 sidabro medalius SVJC komandai pridėjo Austėja Puodžiūtė.

Klaipėdos Gintaro SC plaukikai iškovojo 11 medalių (2 aukso, 4 sidabro, 5 bronzos). Auksą pelnė Dainius Kuprelis ir Aleksejus Petrakovas, sidabrą – A.Petrakovas (2 kartus), Tomas Berontas ir Robertas Paleckis, bronzą – D.Kuprelis, Herkus Cvetkovas, A.Petrakovas, R.Paleckis (2 kartus).

Tuščiomis neliko ir SSC komanda. Vieną bronzos medalį laimėjo Germanas Avdevičius.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Geriausi skaitytojų komentarai
Kituose PČ žinodavai jog pamatysi subtilaus grožio , atviresnio kūno ir aišku būdavo kai kur labai vulgaru . Bet bent žinodavai jog , tai ir yra įvairovė kuri pasimato PČ metu . O būtent FIFA ir deklaruoja apie pagarbą visiems , kad ir koksai bebūtum . Dabar Kataras praktiškai tai nužudė
2022 11 28 12:13
+17
Jau nuo pradžių buvo galima tikėtis , kad bus į šį futbolo mačą įmesta ir politinių trupinių . Realiai nuo to manau tik smagiau futbolo žiūrovam. Nes dažnu atveju sporte tokie dalykai aikštelėje prideda papildomo šarmo , besalygiškos kovos . Plius dar daugiau šiom rungtynėm šarmo daduos , tai jog šis mačas realiai ir JAV ir Iranui yra gyvenk arba mirk . Tikrai bus įdomu stebėti . Rinksiuosi asmeninškai šį mačą rytoj , o ne Anglija - Velsas.
Nu va vokiečiam patiems teks priisiminti savo dvigubus standartus kurie susiję su diskriminacija . Verkia , kad negali mūvėti iškreiptos ideologijos raiščių , bet patys kitos etninės grupės žmogų laiko nesavu . Kol Ozilas padėjo skinti skambias pergales su nacionaline rinktine kai buvo savo pike tol jis Vokietijoje buvo gerbiamas . Bet tik forma krito tuoj pat pradėjo elgtis kaip su antrarūšiu , o ne paprastu etniniu vokiečiu . Todėl manau , kad šis atkreipimas į dvigubus jų standartus yra visiškai teisingas . Jei nori būti pasaulio teisėju , tai ir pats privalai būti doras bei teisus kiekviename žingsnyje
2022 11 28 11:51
+13
Jeigu JAV bus suspenduoti "už įžeidimą", o Iranas savo rinktinę suspenduos už himno negiedojimą, kas žais? Perkam popkorną ir žiūrim.
gaila , kad sporto komentatoriai tarpusavyje kalba tarp savęs , ir puse kelinio prakalbejo, ir nepastebejo , kad varžovas užmyne ant kojos Ronaldui , nes matomai nepatiko rungtynes , tiesiog jiem s ....buvo nuobodu , gerai kad laimejo portugalai ,2-0 prieš urugvajų