FutbolasLT_S02E04: košmariškas rinktinės sapnas, futsal supertaurė, Breu likimas ir Mikoliūno ateitis

2022.09.28 09:19
FutbolasLT | Stop kadras

FutbolasLT | Stop kadras

Praėjusią savaitę Lietuvos nacionalinė vyrų futbolo rinktinė rungtynėmis su Farerų salomis ir Liuksemburgu užbaigė savo pasirodymą 2022 m. UEFA Tautų lygos C divizione. Natūralu, kad būtent Lietuvos rinktinė ir tapo dominuojančia „FutbolasLT“ tinklalaidės tema.

Po ilgesnės pertraukos susitikę kūrybinės grupės nariai – Aurimas Budraitis, Naglis Miknevičius ir Evaldas Gelumbauskas sutarė, kad rinktinės savaitė paliko dvejopą įspūdį: rungtynės su Farerų salų rinktine priminė košmarišką sapną, tačiau jų galutinis rezultatas buvo geresnis nei pats žaidimas. Tuo metu Liuksemburge Lietuvos futbolininkai įrodinėjo, kad gali ir moka žaisti futbolą, tačiau istorijoje liks tik pralaimėjimas, o ne žaidimas.

Pozityvo ir negatyvo ženklų tikrai netrūko. „FutbolasLT“ kūrėjų dėmesio sulaukė Pauliaus Golubicko vargai krašto saugo pozicijoje ir stiprus Modesto Vorobjovo bei Domanto Šimkaus sugrįžimas, sukrečianti Dominyko Barausko trauma ir Sauliaus Mikoliūno simbolinė šimtinė, blankūs pripažintų lyderių Fiodoro Černycho ir Arvydo Novikovo pasirodymai ir ambicingi jaunųjų rinktinės narių prisistatymai. Nors tam tikrai Lietuvos rinktinės pasirodymo klausimais nuomonės išsiskyrė, bet vienas šio rinktinės lango aspektas sulaukė vieningo įvertinimo. Didžiausiu nusivylimu buvo įvardintas laikinasis Lietuvos rinktinės vyriausias treneris Reinhold Breu. Valdą Ivanauską poste pakeitęs LFF Techninis direktorius kritikos sulaukė ne tik dėl savo taktinių sprendimų, bet ir dėl su realybe stipriai prasilenkiančių pasisakymų spaudos konferencijose.

Sudėlioję taškus ant Lietuvos rinktinės ir jos vyriausiojo trenerio temos „FutbolasLT“ tinklalaidės kūrėjai pasidalino mintimis apie sekmadienį Širvintose įvykusias Lietuvos futsal Supertaurės rungtynes, „Futbolo trupinių“ rubrikoje patrupino A lygos klubų naujienomis, aptarė LFF taurės turnyro pusfinalių perspektyvas, pasveikino Šiaulių „Gintros“ futbolininkes su neišvengiamai artėjančiu Lietuvos čempionių titulu ir atsakę į žiūrovų klausimus – atsisveikino iki kitos savaitės.

0:00 Intro. Pozityvas

7:07 Baisusis rinktinės ketvirtadienis

21:27 Kiek pozityvo rungtynėse su Liuksemburgu?

53:15 Žaisti ar nežaisti išlikimo rungtynes prieš Baltarusiją?

1:07:29 Futsal supertaurė

1:22:20 Futbolo trupiniai

1:31:23 Žiūrovų klausimai

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų