„Žalgiris“ namie palaužė „Sūduvą“ (3)

2022.09.27 21:15
Vilniaus „Žalgiris“ | Elvio Žaldario nuotr.

Vilniaus „Žalgiris“ | Elvio Žaldario nuotr.

 „Optibet A lygoje“ dar vienu laimėjimu išsiskyrė titulą ginantis Vilniaus „Žalgiris“.

Atidėtose 20-ojo turo rungtynėse žalgiriečiai 1:0 (1:0) įveikė Marijampolės „Sūduvą“.

Pirmame kėlinyje abi komandos daug pavojingų epizodų nesukūrė – kamuolį ilgau kontroliuodavo tai viena, tai kita komanda. „Sūduvos“ puolėjas Danilas Kondrakovas kartą buvo nukreipęs į varžovų vartus, tačiau tą padarė būdamas nuošalėje.

Vis dėlto 23-iąją minutę šeimininkams pavyko išsiveržti į priekį. Po aukšto perdavimo Renanas Oliveira surado Mathiasą Oyewusį, jo smūgį puikiai atrėmė Tomas Švedkauskas, tiesa, kamuolys nuo Aleksandro Živanovičiaus apmaudžiai įskriejo į vartus.

Paskutinėmis pirmojo kėlinio minutėmis „Žalgiris“ galėjo pelnyti ir antrą įvartį, bet įsibėgėjusiam M. Oyewusi smūgio į vartus atlikti nepavyko.

Po pertraukos itin ryškiai žibėjo Tomas Švedkauskas – „Sūduvos“ vartininkas atrėmė labai pavojingus M. Oyewusi ir Donato Kazlausko bandymus, be to, Gustas Jarusevičius tolimu smūgiu sudrebino vartų virpstą.

Marijampolės klubo gretose dvi progas turėjo Giedrius Matulevičius, tačiau saugas abiejomis galimybėmis nepasinaudojo – kamuoliai skriejo virš vartų.

A lyga

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Geriausi skaitytojų komentarai
Blemba biški užknisa , jog futbolo legendai ir vienam geriausių visų laikų pasaulio futbolininkui neduoda intrigantai bei žurnalistai pelnytos ramybės . Jugi Ronaldo ir taip davė suprast jog tai galimai paskutinysis jo PČ turnyras .
Kai esi tokio lygio atletas, apie ramybę gali ir pamiršti, toks dalykas neegzistuoja jų pasaulį.
2022 12 08 19:47
+5
Na sakyčiau ne kokia praktika. Dabar kremlius pradės taikyti tokią praktiką, grobti vakarų valstybių piliečius ir paskui juos bandyti mainyti į rusus esančius kalėjimuose Vakaruose.
2022 12 08 20:06
+4
O tai kaip tu manai kas čia buvo? Jie Butą jau gerą dešimtmetį bando atgauti. Ir šita Griner ne pirma įkaitė. Toks Wheelanas, buvęs jūrų pėstininkas sėdi už nieką jau ketvirti metai. Buvo tikėtasi, kad išmainys 2 į 1, bet matyt nesusiderėjo.
Tik kad Butui, berods, buvo likę 2 ar 5 metai, kai Griner gal 9, su neribotim perspektyvom.
Konkurentai ef.lt tik absurdiškus gandus deda, jūs dar normalesni ties Ronaldo.