„Šlykštus individas šventame ringe“: „Rizin“ vadovas atsiprašė dėl F.Mayweatheriui parodytos nepagarbos

2022.09.27 16:27
Numestos gėlės | „Stop“ kadras

Numestos gėlės | „Stop“ kadras

 Sekmadienį Japonijoje vykusiame „Super Rizin“ turnyre bokso žvaigždė Floydas Mayweatheris sugėrė keletą Japonijos MMA veterano Mikuru Asakuros smūgių, tačiau galiausiai parodė savo greitį ir jėgą bei dviejų smūgių kombinacijos pagalba antrojo raundo pabaigoje nokautavo varžovą ir šventė pergalę.

Dar prieš prasidedant kovai ringe įvyko keistas ritualas. Į ringe įžengė vyriškis, kurį kai kurios žiniasklaidos priemonės įvardijo kaip politiką Takushi Okuno. Jis priėjo prie F.Mayweatherio ir kažkodėl jam pametė po kojomis gėlių puokštę. Daugelis kovinio sporto fanų liko nesupratę, kodėl gėlės amerikiečiui nebuvo įteiktos į rankas, o pamestos po kojomis.

Po turnyro buvo atskleista, kad 48-erių T.Okuno aukcione laimėjo bilietus VIP ložėje. Tuo pačiu jis gavo teisę žengti į ringą ir būti šalia F.Mayweatherio. Visgi, savo pareigas jis atliko nederamai ir parodė nepagarbą F.Mayweatheriui.

Politikas dėl savo elgesio neatgailavo. Jis tikino norėjęs pamokyti F.Mayweatherį už tai, kad jis pats nepagarbiai elgėsi ankstesnėje parodomojoje kovoje su Tenshinu Nasukawa. Tada amerikietis net 2 valandas vėlavo į kovą.

Tuo tarpu „Rizin“ vadovas Nobuhiko Sakakibara „instagram“ tinkle skubėjo atsiprašyti F.Mayweatherio.

„Dėkoju visiems, kurie atėjo į areną stebėti turnyro, ir visiems, kurie įsijungė transliaciją. Taip pat dėkoju visiems 22 turnyro kovotojams. Dar kartą norėčiau nuoširdžiai atsiprašyti, kad šlykščiam individui buvo leista žengti į šventą ringą. Pažadame, kad ateityje tai nepasikartos“, - rašė N.Sakakibara.

Pats F.Mayweatheris, panašu, pykčio dėl šio gesto nelaikė: „Noriu padėkoti visai Japonijos valstybei. Tai neįtikėtina šalis su neįtikėtinais žmonėmis. Įspūdinga matyti čia tiek daug sirgalių“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
PASAULIO TAURĖS 2022 SPĖLIONĖ