J.Paulas F.Mayweatheriui pasiūlė užsidirbti 100 mln. JAV dolerių: „Mayweatheris griauna savo reputaciją kovomis su niekam nežinomais varžovais“

2022.09.27 15:38
Floydas Mayweatheris ir Jake'as Paulas | Instagram.com nuotr

Floydas Mayweatheris ir Jake'as Paulas | Instagram.com nuotr

 Bokso legenda Floydas Mayweatheris šiais metais labai aktyviai dalyvauja parodomosiose kovose. Gegužę jis susikovė su Donu Moore‘u, praėjusį savaitgalį techniniu nokautu nugalėjo Mikuru Asakura, o lapkritį susitiks su „youtuberiu“ Deji. Pastarasis 2018 m. pagal mėgėjų bokso taisykles kovėsi su Jake‘u Paulu ir tada pralaimėjo techniniu nokautu.

F.Mayweatheris jau buvo užsiminęs, kad po kovos su M.Asakura jo laukia parodomoji kova lapkritį. Dabar tie žodžiai buvo patvirtinti oficialiai. Taip pat F.Mayweatheris kalbėjo, jog po kovos lapkritį jis 2023 m. susitiks revanšinėje kovoje su airiu Conoru McGregoru. Lieka neaišku, ar tai taps realybe, nes pats airis aiškina, kad jo kov su F.Mayweatheriu nedomina.

Amerikietis taip pat buvo sulaukęs klausimų apie J.Paulą. Tada F.Mayweatheris pareiškė, kad su „youtuberiu“ sutiktų kautis tik savo svorio kategorijoje.

J.Paulas, išgirdęs F.Mayweatherio pareiškimus, pasiūlė jam derėtis dėl svorio kategorijos. Anot „youtuberio“, jis galėtų šiek tiek numesti svorio, o F.Mayweatheris šiek tiek priaugtų ir taip būtų rastas kompromisas.

„Floydas griauna savo reputaciją, kaudamasis su niekam nežinomais varžovais. Fanai švaisto laiką ir pinigus žiūrėdami jo kovas. Floydas net nežino savo varžovų vardų ir renkasi kautis su bet kuo, kad tik apmokėtų sąskaitas. Jis dar aiškina, kad su manimi kausis, tik jei aš numesiu svorį iki 140 svarų (63,5 kg – aut. past.) ar pan. Negaliu patikėti tuo, kas dedasi kovinio sporto pasaulyje.

Floydai, aš galiu su tavimi kautis ir tu žinai, kad tai būtų viena didžiausių kovų bokso pasaulyje. Aš galiu mesti svorį iki 175 svarų (79,38 kg – aut. past.), tu gali priaugti iki 165 svarų (74,84 kg – aut. past.). Galėtume užsidirbti po 100 mln. JAV dolerių.

Kokią dabar priežastį sugalvosi, dėl ko mes negalime kautis? Tau kažkodėl nerūpėjo, kiek sveria mano brolis, kai ėjai su juo kautis. Kodėl tau parūpo mano svoris? Turbūt nujauti, kas nutiktų mūsų kovoje. Norėčiau išbraukti tą 0 tavo pralaimėjimų grafoje. Tavo kepurę jau atėmiau, dabar noriu atimti ir tą 0. Tu aiškinai, kad būsiu sunaikintas, kai susikausiu ringe su tikru boksininku. Kodėl tas boksininkas negalėtum būti tu? Juk tu geriausias boksininkas istorijoje. Mayweatherį visi vadina išskirtiniu boksininku, bet jis bijo kautis prieš Jake‘ą Paulą. Man vis dar sunku suvokti, kas čia vyksta“, - aiškino J.Paulas.

Tuo tarpu Jake‘o brolis Loganas, pats dalyvavęs parodomojoje kovoje su F.Mayweatheriu, kreipėsi į Deji ir paragino jį pasistengti gauti honorarą dar prieš kovą. L.Paulas iki šiol įrodinėja, kad F.Mayweatheris jį apgavo ir nesumokėjo visų žadėtų pinigų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų