Latvijos federacija įspėjo Lietuvos klubus dėl organizacinių trūkumų OHL rungtynėse, V.Jagelavičius diskvalifikuotas šešiems mačams (1)

2022.09.27 09:05
Vytautas Jagelavičius | Organizatorių nuotr.

Vytautas Jagelavičius | Organizatorių nuotr.

 Pirmadienį vykusiame Latvijos ledo ritulio federacijos Drausmės komisijos posėdyje priimtas sprendimas įspėti Optibet ledo ritulio lygoje rungtyniaujančias Lietuvos komandas dėl organizacinių trūkumų namų rungtynėse.

Skelbiama, kad jeigu situacija nepagerės, bus skiriamos baudos, kurios siekia 100-500 eurų.

LHF Drausmės komisijos protokole rašoma, kad Lietuvos ledo ritulio klubai Vilniaus „7bet-Hockey Punks“ ir „Kaunas City“ pažeidė 17 ir 21 punktus, kuriuose kalbama apie rungtynių organizavimo detales.

17 punkte kalbama apie reikalavimus žaidimo aikštelei, ant kurios turi būti LHF rėmėjų reklama ir ji turi atitikti varžybų reglamentą. Tuo tarpu 21 punktas yra kiek abstraktesnis ir jame kalbama apie „atitinkamų varžybų reglamento ir kitų varžybų reglamentuojančių sprendimų nesilaikymo“.

Taip pat įspėjimas skirtas ir Elektrėnų „Airwell Energija“ komandai, kurios rugsėjo 14 dienos rungtynės su „Mogo/LSPA“ buvo nutrauktos dėl prastos ledo kokybės. Klubas sulaukė įspėjimo, kad ateityje už taisyklių pažeidimus bus skiriamos baudos.

„Sportacentrs.com“ kalbintas LHF generalinis sekretorius Robertsas Plėžės nenorėjo viešinti detalių, tačiau pažymėjo, kad prieš pusantros savaitės su Lietuvos klubais buvo aptarti visi trūkumai, kuriuos Lietuvos klubai bandys ištaisyti.

R.Plėžės atkreipė dėmesį, kad Lietuvos klubai yra įpratę sezoną pradėti vėliau, o tai gali būti organizacinių trūkumų priežastis.

Taip pat Drausmės komisija skyrė šešerių rungtynių diskvalifikaciją „Kaunas City“ kapitonui Vytautui Jagelavičiui. 33-ejų metų ledo ritulininkas tokios bausmės sulaukė už rugsėjo 14-ą dieną rungtynėse su „Zemgale“ atliktą smūgį kojomis bei pašalinimą iš rungtynių. Nuo tada „Kaunas City“ sužaidė dar dvejas rungtynes, todėl V.Jagelavičiaus aikštelėje neišvysime dar bent iki spalio 19 dienos.

V.Jagelavičiaus epizodas nuo 2:01:29:

100 eurų baudą taip pat gavo Latvijos klubas „DLSS/Dinaburga“, kuris rungtynėse su „7bet-Hockey Punks“ neužtikrino, kad už vartų būtų įrengtos įvarčių pakartojimo kameros.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų