„Liverpool“
64 min.
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Real“
Edenas Hazardas | SIPA/Scanpix nuotr.

Edenas Hazardas | SIPA/Scanpix nuotr.

Londono „Chelsea“ klubo krašto puolėjas Edenas Hazardas mano, jog jo atstovaujamos Belgijos rinktinės nereikėtų priskirti prie pasaulio čempionato lyderių.

Nors Belgijos rinktinė finalinėse planetos pirmenybėse nedalyvavo nuo 2002 metų, komandos strategas Marcas Wilmotsas sulaukia daug aplodismentų, kad surinko jauną, ambicingą sudėtį, kuri yra įvardijama kaip viena pagrindinių pretendenčių į titulą.

Nepaisant to, E.Hazardas tiki, kad jo atstovaujamai šaliai geras pasiekimas būtų patekti į ketvirtfinalį. Belgija H grupėje susigrums su Alžyro, Rusijos bei Pietų Korėjos rinktinėmis ir manoma, kad M.Wilmotso auklėtiniai turėtų patekti į atkrintamąsias.

„Visi šneka, kad esame nuostabi karta ir galime pasiekti kažką didelio. Visgi mes stengiamės per daug neužsisvajoti. Mes esame jauna komanda, žinoma labai gera, tačiau jauna. Stengsimės patekti į atkrintamąsias ir jei pavyks nužygiuoti iki ketvirtfinalio ar pusfinalio, tai bus nepaprastas pasiekimas mūsų kartai“, – pasakojo krašto puolėjas.

Belgijos rinktinė šiandien vykstančiose kontrolinėse rungtynėse susitiks su Dramblio Kaulo Kranto nacionaline rinktine, kurioje rungtyniauja buvęs Londono „Chelsea“ ekipos puolėjas Didieras Drogba.

„Droba yra „Chelsea“ klubo legenda ir jis visada tokiu liks. Buvau labai laimingas, kai žiūrėdavau į jį per televiziją ir dabar esu labai laimingas, nes galėsiu žaisti prieš jį“, – užbaigė E.Hazardas.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų