„Rytas“
I kėlinys, 9 min.
25
:
29
Atsinaujins po sek
„Juventus“

Po kauke pasislėpęs D.Chisora šalia ringo nustebino T.Fury: „Pats sakei man atvykti, galime kautis be pirštinių“

2022.09.25 21:27
Tysonas Fury ir Derekas Chisora | „Stop“ kadras

Tysonas Fury ir Derekas Chisora | „Stop“ kadras

 WBC sunkiasvorių bokso pasaulio čempionas britas Tysonas Fury praėjusį vakarą iš arti stebėjo, kaip Joe Joyce‘as nokautuoja buvusį čempioną Josephą Parkerį.

Mančesteryje (Didžioji Britanija) vykusio renginio metu T.Fury šalia ringo sulaukė ir netikėto svečio. Prie jo priėjo po kauke pasislėpęs Derekas Chisora, pareiškęs norintis kautis su T.Fury.

„Aš čia, aš Mančesteryje. Pats sakei man čia atvykti, jei noriu kautis su tavimi. Galime kautis nors ir be pirštinių“, - rėžė D.Chisora.

T.Fury tuomet paklausė D.Chisoros, kodėl šis nepasirašė kovos kontrakto, o pastarasis atkirto, jog jokia sutartis jam taip ir nebuvo atsiųsta. Anksčiau sklido gandai, kad D.Chisorai gruodį buvo siūloma kautis su T.Fury už 2 mln. svarų sterlingų honorarą (2,24 mln. eurų). T.Fury tikino, kad šį pasiūlymą D.Chisora atmetė.

„Gerai, galime kautis nors ir be pirštinių. Su tavimi galiu kovoti bet kur, bet kada ir bet kokiomis sąlygomis. Jokių problemų. Tik tu jau atsisakei 2 milijonų pasiūlymo“, - sakė T.Fury.

T.Fury pažymėjo, kad jei Anthony Joshua atsisakys pasiūlymo kautis, tada jis vėl taikysis į D.Chisorą. Pastarasis atkirto, kad A.Joshua kovos tikrai neatsisakys ir kad jis nugalės T.Fury.

„Aš jį (Joshua – aut. past.) nokautuosiu per 6 raundus, o su tavimi galėsiu kautis per pertraukas tarp raundų“, - rėžė T.Fury.

D.Chisora dar pareiškė, kad jis galėtų sumokėti T.Fury honorarą, o šis pažymėjo, kad D.Chisora neturi tiek pinigų.

T.Fury neseniai pateikė ultimatumą A.Joshua, pareikšdamas, kad jis su kovos sąlygomis turi sutikti per 2 dienas. Visgi, A.Joshua agentas Eddie Hearnas pažymėjo, jog per tokį trumpą laiką suderinti visų detalių bus neįmanoma, todėl neaišku, ko toliau imsis T.Fury.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų