Japonijoje – F.Mayweatherio ir M.Pacquiao apsižodžiavimas bei po kojomis numesta gėlių puokštė

2022.09.25 21:02
Turnyro akimirkos | „Stop“ kadras

Turnyro akimirkos | „Stop“ kadras

 Sekmadienį Japonijoje vykusiame „Super Rizin“ turnyre bokso žvaigždė Floydas Mayweatheris sugėrė keletą Japonijos MMA veterano Mikuru Asakuros smūgių, tačiau galiausiai parodė savo greitį ir jėgą bei dviejų smūgių kombinacijos pagalba antrojo raundo pabaigoje nokautavo varžovą ir šventė pergalę.

Dar prieš prasidedant kovai ringe įvyko keistas ritualas. Į ringe įžengė vyriškis, kurį kai kurios žiniasklaidos priemonės įvardijo kaip politiką Takushi Okuno. Jis priėjo prie F.Mayweatherio ir kažkodėl jam pametė po kojomis gėlių puokštę. Daugelis kovinio sporto fanų liko nesupratę, kodėl gėlės amerikiečiui nebuvo įteiktos į rankas, o pamestos po kojomis. Imta spėlioti, kad tai buvo japonų psichologiniai žaidimai prieš kovą, bandant F.Mayweatherį išmušti iš vėžių.

F.Mayweatheris kurį laiką iš tiesų turėjo vargo ringe, bet svarbiausiais momentais parodė, ką sugeba, ir pažadėjo japonams dar sugrįžti.

„Marca“ jau spėjo paskleisti gandus, kad F.Mayweatheris vėl galėtų susikauti su principiniu varžovu Manny Pacquiao. Filipinietis šią savaitę kaip tik buvo Japonijoje ir spaudos konferencijoje apsižodžiavo su F.Mayweatheriu.

„Floydas vyresnis už mane, o aš vis dar jaunas. Tai, ką aš pasiekiau bokse, yra unikalu. Niekas kitas nelaimėjo 8 skirtingų svorio kategorijų pasaulio čempiono diržų. Tai tikrai nebuvo lengva užduotis. Aš čia ne tam, kad girčiausi, ką esu pasiekęs, tiesiog primenu tai tiems, kas tuos dalykus jau pamiršo. Geriausias kovotojas pasaulyje yra gana kuklus“, - sakė M.Pacquiao.

F.Mayweatheris principiniam varžovui pateikė atsaką: „Nėra jokios strategijos, kaip būtų galima nugalėti mane. Pacquiao geriausiai tai žino. Jūs galite į šitą sportą žiūrėti iš įvairiausių kampų, jūs galite prisiminti šimtametę bokso istoriją, galite keliauti 300 metų į ateitį, bet tai nieko nepakeis. Geriausias gali būti tik vienas ir jo vardas yra Floydas Mayweatheris. Aš čia neatėjau tam, kad kalbėčiau apie varžovo asmeninį gyvenimą, o jei kalba pasisuka apie ringą, tada niekam nėra abejonių, kas yra geriausias“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų