„Airwell Energijai“ ir antrą kartą teko pripažinti „Dinamo“ pranašumą

2022.09.25 16:17
Rygos „Dinamo“ | „Stop“ kadras

Rygos „Dinamo“ | „Stop“ kadras

 Optibet ledo ritulio lygoje Elektrėnų „Airwell Energija“ antrą kartą per dvi dienas nusileido Rygos „Dinamo“ ledo ritulininkams.

Sekmadienį Elektrėnų ledo rūmuose šeimininkai 2:6 nusileido svečiams iš Latvijos. Priminsime, kad dieną prieš tai vykusiose rungtynėse „Dinamo“ triumfavo 5:0.

Pirmajame kėlinyje „Dinamo“ pavyko įgyti pranašumą po Nikitos Priede įvarčio (06:52, rez. perd. Kristianis Zeltsas, Aleksandras Galkinas), bet vėliau rygiečiams ilgai teko gintis nuo „Airwell Energijos“ atakų. Prie to prisidėjo varžovų susirinktos nuobaudos, leidusios elektrėniškiams ilgai turėti kiekybinę vieno ir net dviejų žaidėjų pranašumą, bet „Dinamo“ sėkmingai išgyveno šią atkarpą. Kiek vėliau svečius iš Rygos jau gelbėjo vartų konstrukcija, kai į vartus šovė Donatas Kumeliauskas.

Varžovų gynybą „Airwell Energija“ pagaliau pralaužė antrajame kėlinyje, kai prie atšokusio ritulio pirmas suskubęs Jaromiras Šusterovas nukreipė jį į vartus (21:32, rez. perd. Dovydas Laimutis). Tiesa, netrukus Elektrėnų klubo atstovai prasižengė, o Mikelis Redlihas realizavo daugumą atstatydamas „Dinamo“ pranašumą (23:11, rez. perd. Patrikas Zabusovas).

Nuobaudos ir toliau kišo koją „Airwell Energijos“ komandai. Antrajame kėlinyje šeimininkams žaidžiant mažumoje krito trečiasis, o trečiajame ir ketvirtasis įvartis į jų vartus. Iš pradžių ritulį į vartus pasiuntė Renaras Ciprusas (32:05, rez. perd. P. Zabusovas, Reinis Demiters), o vėliau ir Emilis Ezitis (43:04, rez. perd. Didzis Jansonas, A. Galkinas).

Trečiojo kėlinio viduryje „Dinamo“ antrą kartą rungtynėse užsidirbo penkių minučių nuobaudą, o jos metu pasižymėjo ir mažumoje žaidę svečiai ir daugumoje rungtyniavusi „Airwell Energija“. Latvijos klubo gretose antrąjį savo įvartį pelnė E. Ezitis (46:39, rez. perd. Andrejus Bogdanovas, Kristis Apsitis), o šeimininkų gretose antruoju savo įvarčiu žiūrovus pradžiugino J. Šusterovas (50:28, rez. perd. Nazaras Ruzhnikovas, Yaroslavas Panchenko).

Rungtynių finiše „Dinamo“ sugebėjo pelnyti dar vieną įvartį, kai pasižymėjo Patrikas Zabusovas (56:04, rez. perd. M. Redlihas, R. Ciprusas).

 

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų