Pasaulio irklavimo čempionatą lietuviai baigė C finaluose

2022.09.25 14:48
Mindaugas Griškonis | Vytauto Dranginio nuotr.

Mindaugas Griškonis | Vytauto Dranginio nuotr.

 Račicėje (Čekija) baigėsi pasaulio irklavimo čempionatas. Paskutinę varžybų dieną – sekmadienį – dvi Lietuvos įgulos varžėsi C finaluose.

Vienvietę irklavęs Mindaugas Griškonis C finale finišo liniją kirto antras (7:03.80), greitesnis už lietuvį C finale buvo tik vengras Bendeguzas Petervari-Molnaras (7:02.69). M.Griškonio galutinė pozicija pasaulio čempionate – 14 vieta.

Vyrų porinę dvivietę pirmenybėse irklavę Armandas Kelmelis ir Dovydas Nemeravičius C finale finišo liniją kirto antri (6:21.09). Greičiausi C finale buvo airiai Konanas Pazzaia ir Philipas Doyle’as (6:18.32). Galutinė Lietuvos įgulos pozicija pasaulio čempionate – 14 vieta.

Geriausiai čempionate tarp lietuvių pasirodė moterų porinė keturvietė – Viktorija Senkutė, Ieva Adomavičiūtė, Donata Karalienė, Dovilė Rimkutė. Lietuvės šeštadienį laimėjo B finalą (6:31.40). Galutinė Lietuvos įgulos pozicija pirmenybėse – 7-a.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Geriausi skaitytojų komentarai
Kituose PČ žinodavai jog pamatysi subtilaus grožio , atviresnio kūno ir aišku būdavo kai kur labai vulgaru . Bet bent žinodavai jog , tai ir yra įvairovė kuri pasimato PČ metu . O būtent FIFA ir deklaruoja apie pagarbą visiems , kad ir koksai bebūtum . Dabar Kataras praktiškai tai nužudė
2022 11 28 12:13
+18
Jau nuo pradžių buvo galima tikėtis , kad bus į šį futbolo mačą įmesta ir politinių trupinių . Realiai nuo to manau tik smagiau futbolo žiūrovam. Nes dažnu atveju sporte tokie dalykai aikštelėje prideda papildomo šarmo , besalygiškos kovos . Plius dar daugiau šiom rungtynėm šarmo daduos , tai jog šis mačas realiai ir JAV ir Iranui yra gyvenk arba mirk . Tikrai bus įdomu stebėti . Rinksiuosi asmeninškai šį mačą rytoj , o ne Anglija - Velsas.
Nu va vokiečiam patiems teks priisiminti savo dvigubus standartus kurie susiję su diskriminacija . Verkia , kad negali mūvėti iškreiptos ideologijos raiščių , bet patys kitos etninės grupės žmogų laiko nesavu . Kol Ozilas padėjo skinti skambias pergales su nacionaline rinktine kai buvo savo pike tol jis Vokietijoje buvo gerbiamas . Bet tik forma krito tuoj pat pradėjo elgtis kaip su antrarūšiu , o ne paprastu etniniu vokiečiu . Todėl manau , kad šis atkreipimas į dvigubus jų standartus yra visiškai teisingas . Jei nori būti pasaulio teisėju , tai ir pats privalai būti doras bei teisus kiekviename žingsnyje
2022 11 28 11:51
+15
Jeigu JAV bus suspenduoti "už įžeidimą", o Iranas savo rinktinę suspenduos už himno negiedojimą, kas žais? Perkam popkorną ir žiūrim.
gaila , kad sporto komentatoriai tarpusavyje kalba tarp savęs , ir puse kelinio prakalbejo, ir nepastebejo , kad varžovas užmyne ant kojos Ronaldui , nes matomai nepatiko rungtynes , tiesiog jiem s ....buvo nuobodu , gerai kad laimejo portugalai ,2-0 prieš urugvajų