L.Grabovskytė fechtavimo turnyre Suomijoje susikovė su Tokijo olimpine čempione

2022.09.24 16:52
Lurdė Grabovskytė (fechtavimas.lt nuotr.) | Organizatorių nuotr.

Lurdė Grabovskytė (fechtavimas.lt nuotr.) | Organizatorių nuotr.

 Turku mieste (Suomija) vykstančiame „Satellite“ serijos fechtavimo špaga turnyre dalyvavo net 8 Lietuvos atstovai.

Moterų turnyre geriausiai tarp mūsiškių pasirodė Lurdė Grabovskytė, užėmusi 17-ą vietą. Antroje atrankos grupėje lietuvė laimėjo 5 kovas iš 6 ir buvo antra. L.Grabovskytė grupėje nusileido tik Tokijo olimpinei čempionei komandinėse varžybose estei Irinai Embrich3:5.

L.Grabovskytė po pirmojo etapo gavo 8-ą reitingo numerį ir atkrintamosiose varžybose pateko tiesiai į antrąjį ratą. Deja, jame lietuvė 9:15 nusileido estei Iris Mariai Matskevits.

Į atkrintamąsias varžybas pateko ir dar dvi lietuvės. Nuo antrojo rato startavusi Aušrinė Šimkutė 7:15 pralaimėjo švedei Sophie Engdahl, o taip pat tiesiai į antrą ratą patekusi Anastasija Pylinova 6:15 nusileido estei Nelli Differt.

Galutinėje įskaitoje A.Šimkutė buvo 20-a, A.Pylinova – 31-a, o grupės barjero neįveikusi Karina Prokopovič – 40-a tarp 47 dalyvių.

Vyrų turnyre į atkrintamąsias varžybas iš lietuvių pateko tik Povilas Markevičius, pirmajame rate 10:15 pralaimėjęs suomiui Ilkka Koski. Galutinėje įskaitoje lietuvis buvo 69-as.

Visi kiti mūsiškiai neįveikė grupės barjero: Makaras Lozenko liko 76-as, Alanas Rynkevičius – 82-as, o Mantas Medišauskas – 87-as tarp 96 fechtuotojų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų