Trys Lietuvos įgulos pasaulio irklavimo čempionate pateko į dešimtuką

2022.09.24 16:20
Domantas ir Dovydas Stankūnai l LIF nuotr.

Domantas ir Dovydas Stankūnai l LIF nuotr.

 Račicėje (Čekija) vykstantį pasaulio irklavimo čempionatą šeštadienį užbaigė keturios Lietuvos įgulos.

Moterų porinių keturviečių valčių B finale sėkmingai pasirodė naujai suformuota Lietuvos įgula (Viktorija Senkutė, Ieva Adomavičiūtė, Donata Karalienė ir Dovilė Rimkutė). Jos aplenkė visas varžoves ir finišavo per 6 min. 31.40 sek. Čempionate joms atiteko 7-a vieta.

Europos jaunimo čempionai – broliai Dovydas ir Domantas Stankūnai – vyrų pavienių dviviečių valčių B finalą baigė treti (6:32.84) ir galutinėje įskaitoje užėmė 9-ą poziciją.

Į dešimtuką pateko ir Lietuvos vyrų porinės keturvietės valties įgula (Žygimantas Gališanskis, Dominykas Jančionis, Giedrius Bieliauskas ir Aurimas Adomavičius). Lietuviai B finale buvo treti (5:49.52), o galutinėje įskaitoje – 9-i. B finalo plaukimas buvo toks dramatiškas, kad 2-4 vietas užėmusias įgulas skyrė vos 0.14 sek.

Vyrų pavienių keturviečių valčių C finale Povilas Stankūnas, Martynas Džiaugys, Povilas Juškevičius ir Mantas Juškevičius liko 5-i (6:09.13) bei galutinėje įskaitoje užėmė 17-ą vietą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų