R.Federerį už rankos laikęs ir ašaras liejęs R.Nadalis: „Dalis manęs išėjo kartu su Rogeriu“

2022.09.24 15:30
Rogeris Federeris ir Rafaelis Nadalis | „Twitter“ nuotr.

Rogeris Federeris ir Rafaelis Nadalis | „Twitter“ nuotr.

 Penktadienį legendinis Šveicarijos tenisininkas Rogeris Federeris dvejetų maču su ilgamečiu savo varžovu Rafaeliu Nadaliu užbaigė savo įspūdingą karjerą. Dėl traumų kenčiantis R.Federeris prestižinio Laverio taurės dvejetų mače, stebint 17 tūkst 500 žiūrovų per 2 val. 16 min. 6:4, 6:7 (2:7), 9:11 nusileido amerikiečiams Francesui Tiafoe ir Jackui Sockui.

R.Federeris su ašaromis akyse atsisveikino su profesionaliu tenisu. 41-erių metų tenisininkas sulaukė ilgų ovacijų ir nesulaikė ašarų. Kartu su juo ašaras liejo ir R.Nadalis, laikęs savo kolegai už rankos.

„Jaučiuosi taip, tarsi su Rogeriu būtų išėjusi ir dalis manęs“, - po R.Federerio atsisveikinimo sakė sunkiai emocijas tramdęs R.Nadalis.

Ispanas pastaruoju metu turėjo problemų šeimyniniame gyvenime. Jis buvo susirūpinęs dėl savo nėščios žmonos būklės, kurį dėl nedidelių komplikacijų buvo paguldyta į ligoninę. Abejota, ar R.Nadalis apskritai atvyks į Laverio taurę, tačiau sužinojęs, kad tai bus paskutinis R.Federerio karjeros pasirodymas, ispanas nusprendė atvykti išlydėti savo kolegą.

Pagal Laverio taurės nuostatus visi rinktinių nariai privalo sužaisti bent po vieną vienetų mačą, tačiau R.Federeriui ir R.Nadaliui buvo padarytos išimtys. Jie abu po dvejetų mačo nusprendė nebetęsti turnyro ir jų vietas užėmė atsarginiai tenisininkai – italas Matteo Berrettini bei britas Cameronas Norrie.

„Pamenu, kad karjeros pradžioje vis lygiuodavausi į Rogerį, nes jis ilgą laiką buvo žingsniu priekyje. Galima sakyti, kad daug metų buvome pagrindiniai konkurentai korte, bet tai mūsų santykiams nepakenkė, o kai mes tapome vyresni, tai mūsų ryšys stiprėjo su kiekvienais metais. Supratome, kad mūsų abiejų požiūris į gyvenimą ir vertybės yra panašios. Taip, korte mūsų žaidimo stilius kardinaliai skyrėsi, todėl mūsų mačai ir būdavo tokie intriguojantys, tačiau asmeniniame gyvenime mes esame labai panašūs. Pasitikime vienas kitu, galime atvirai pasikalbėti. Labai vertinu draugystę su Rogeriu. Didžiuojuosi, kad galėjau tapti Rogerio karjeros dalimi, bet dar labiau didžiuojuosi tuo, kad po tiek daug tarpusavio konkurencijos metų mes vis tiek išlikome draugais“, - sakė R.Nadalis.

R.Federeris panašiai atsiliepė apie ispaną: „Mūsų ryšys labai sustiprėjo per pastarąjį dešimtmetį. Dabar galiu paskambinti Rafai ir kalbėti su juo bet kokia tema. Šią savaitę į Londoną atvyko ne tik Rafa, bet ir jo artimieji. Tai man geriausias įrodymas, kad aš rūpiu ne tik jam, bet ir jo artimiesiems bei komandos nariams. Manau, kad jis tą patį jaučia iš mano tėvų, vaikų, žmonos ir visų artimųjų. Rafos dar laukia daug nuostabių gyvenimiškų akimirkų. Tikiuosi, kad jis irgi turės daug vaikų, nors aš, kaip tėvas, galiu jam patarti, jog auginti daug vaikų tikrai nėra lengva (juokiasi – aut. past.). Su Rafa mes galime pasikalbėti apie milijoną skirtingų temų ir visada gerai kartu praleidžiame laiką. Su juo vakarai niekada neprailgsta“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
PASAULIO TAURĖS 2022 SPĖLIONĖ