M.Perry kviečia N.Diazą į kovas be pirštinių: „Tai yra tikros kovos ir tikri pinigai“ (1)

2022.09.23 12:40
Mike'as Perry | Instagram.com nuotr

Mike'as Perry | Instagram.com nuotr

 Jeigu buvęs UFC kovotojas Nate‘as Diazas ieško tikro iššūkio, Mike‘as Perry yra pasirengęs stoti prieš jį kovų be pirštinių organizacijoje.

Pasibaigus sutarčiai su UFC ir laimėjus savo paskutinę kovą prieš Tony Fergusoną, N.Diazas tapo vienu patraukliausių laisvųjų agentų rinkoje. Jis jau seniai užsitarnavęs sirgalių meilę bei yra superžvaigždė, kurios norėtų visos organizacijos.

Nors pats N.Diazas nuolat kalbėjo apie boksą ir galbūt net dvikovą su „youtube“ žvaigžde Jake‘u Paulu, tačiau kaip ir „Bellator“ prezidentas Scotas Cokeris, taip ir kitos organizacijos bando prisikviesti N.Diazą.

BKFC prezidentas Dave‘as Feldmanas jau yra sakęs, kad ieško būdų, kaip privilioti N.Diazą į kovas be pirštinių, o toks varžovas kaip M.Perry galėtų būti labai intriguojantis.

„Jis sakė, kad nori išbandyti kitas kovas ir nors kalbėjo, kad nori vadovauti visam šou ir organizuoti kovas, tačiau taip pat sakė, kad dar savo bake turi daug degalų. Jis vis dar suinteresuotas kelioms didelėms kovoms savo karjeroje ir manau, kad būtent apie tai mes ir kalbame. Žinau, kad jam patinka džiu-džitsu, todėl nežinau, ar jį sudomintų kova be pirštinių prieš mane ir ar matytų prieš mane šansų laimėti“.

Pats M.Perry greitai prisitaikė prie kovų be pirštinių ir debiutinėje kovoje įveikė Julianą Lane‘ą. Vėliau jis teisėjų sprendimu nugalėjo „Bellator“ žvaigždę Michaelą Page‘ą.

Būtent po kovos su M.Page‘u, M.Perry galutinai įsitiko, kad po penkių metų UFC, rado savo vietą naujoje sporto šakoje.

„Kalbame apie tikrai didelius pinigus. Nuo tada, kai kovoju BKFC ir „Triller“, mano mokesčiai atrodo taip, kaip vieno UFC turnyro visų kovotojų atlyginimai. Kalbame apie tikrai labai didelius pinigus. Kalbame ne tik apie sportą: tai yra tikros kovos ir tikri pinigai, todėl jeigu norite tikro mėšlo savo gyvenime, ateikite“, - kalbėjo M.Perry. „Aš jį kviečiu į kovą, galbūt jis bandys mane nutildyti. Aš stengiuosi kovoti su geriausiais varžovais, kokius tik galiu gauti. Nate‘ai, brolau, nesėdėk bailus namuose. Žinau, kad tu dar savyje turi daug degalų, o kovos be pirštinių yra tikras iššūkis ir tikra galimybė mums abiem. Duokime sirgaliams tai, ko jie nori ir manau, kad tai yra aš ir tu kovų be pirštinių organizacijoje“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų