„Super Rizin“: F.Mayweatheris per 9 minutes žada uždirbti 20 mln. JAV dolerių, į ringą žengs ir boksininko apsauginis (1)

2022.09.23 12:18
Ray Sadeghi ir Floydas Mayweatheris | Instagram.com nuotr

Ray Sadeghi ir Floydas Mayweatheris | Instagram.com nuotr

 „Rizin“ organizacija šį savaitgalį paruošė nestandartinį „Super Rizin“ turnyrą, kurį vainikuos bokso legendos Floydo Mayweatherio pasirodymas.

45-erių veteranas parodomojoje bokso kovoje išmėgins jėgas prieš 30-metį japoną Mikuru Asakurą. Japonas įprastai kaunasi pagal MMA taisykles, o 2020 m. dalyvavo titulinėje „Rizin“ kovoje, kurią pralaimėjo. Patirties bokse jis neturi.

F.Mayweatheris prieš parodomąją kovą pareiškė, kad už kiekvieną minutę ringe uždirbs po keletą milijonų JAV dolerių: „Kaip visada – keli milijonai už kiekvieną minutę ringe. Vien už parodomąją kovą gausiu 15-20 mln. JAV dolerių. 20 milijonų už 9 minutes – visai neblogai. Tokios parodomosios kovos man taip pat suteikia galimybę pakeliauti po pasaulį. Smagu kurti šou užsieniečiams. Oficialių kovų Japonijoje taip ir neturėjau, bet jiems patinka ir mano parodomosios kovos. Tai jiems proga bent iš dalies pamatyti „senąjį Mayweatherį“. Gerai uždirbu iš parodomųjų kovų ir išvengiu žalos. Kaip jau sakiau, jei jie paruoštų tokias taisykles, pagal kurias man grėstų didelė žala, tada aš tokių parodomųjų kovų iš karto atsisakyčiau. Nesiruošiu dalyvauti kovose, kuriose galėčiau nukentėti“.

„Dabartinėje gyvenimo stadijoje nenoriu „arti“ dėl pinigų, noriu juos užsidirbti protingai. Kuo mažiau smūgiu praleisi, tuo ilgiau tavo karjera tęsis. Dėl to aš taip sėkmingai ir kovojau bokso ringe. Kol nepatirsiu žalos ringe, tol dalyvausiu tokiose parodomosiose kovose ir gerai praleisiu laiką“, - pridėjo F.Mayweatheris.

Įdomu tai, kad tą patį vakarą ringe pasirodys ir nedaug ką bendro su koviniu sportu turintis F.Mayweatherio apsauginis Ray Sadeghi. 40-metis vyras susikaus su 33-ejų japonu Koji Tanaka. Kova vyks pagal modifikuotas taisykles.

K.Tanaka įprastai dalyvauja kikbokso kovose svorio kategorijoje iki 61 kg, tačiau jo kova su R.Sadeghi vyks atviroje svorio kategorijoje. R.Sadeghi yra ne tik F.Mayweatherio apsauginis, bet ir kultūristas. Manoma, kad jis kovos metu svers daugiau nei 90 kg.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų