F.Mayweatherį demaskavęs C.McGregoras: „Revanšas manęs nedomina“ (1)

2022.09.22 18:49
Floydas Mayweatheris ir Conoras McGregoras | „Stop“ kadras

Floydas Mayweatheris ir Conoras McGregoras | „Stop“ kadras

 Legendinis boksininkas Floydas Mayweatheris neseniai pareiškė, kad 2023 m. planuojama revanšinė jo dvikova su UFC žvaigžde Conoru McGregoru, tačiau tai dar nėra nuspręsta, ar bus parodomoji, ar profesionali kova.

Visgi, pats airis suskubo paneigti tokias kalbas. Savo „instagram“ paskyroje C.McGregoras patalpino nuotrauką iš pirmosios kovos su F.Mayweatheriu bei parašė, kad revanšinė dvikova jo nedomina.

C.McGregorui taip pat užkliuvo F.Mayweatherio kalbos apie jo uždarbį parodomojoje kovoje su Loganu Paulu. Amerikietis aiškino už tą kovą gavęs 100 mln. JAV dolerių, bet C.McGregoras jį demaskavo remdamasis „Forbes“ duomenimis.

„Jis aiškina, kad gavo 100 milijonų JAV dolerių už „sparingą“ su Loganu Paulu, tačiau jo vis tiek nebuvo „Forbes“ daugiausiai uždirbančių sportininkų šimtuke. Jis per metus nėra uždirbęs daugiau nei 20 mln. JAV dolerių nuo 2017 m., kai kovėsi su manimi. Jei jis būtų uždirbęs daugiau, tada jo pavardę matytume sąraše. 2017 m. jo nebuvo šimtuke, todėl jis šneka visiškas nesąmones“, - rašė C.McGregoras „twitter“ tinkle ir vėliau tradiciškai ištrynė savo žinutę.

Po kojos lūžio atsigaunantis airis jau buvo suintensyvinęs MMA treniruotes ir paliko gerą įspūdį komandos draugui Darragh Kelly.

„Kai Conoras pasirodo salėje, atmosfera visiškai pasikeičia. Tada visi pakelia savo energijos lygį. Visi suaugę vyrai, pamatę Conorą, virsta vaikais, žiūri į jį ir prašo bendrų nuotraukų. Aišku, bent pusė SBG narių tikriausiai pasirinko šitą klubą tik dėl to, kad čia treniruojasi Conoras, todėl tuo stebėtis nereikėtų. Mačiau Conoro treniruotes ir man jis pasirodė nepraradęs savo įgūdžių. Jis atrodė labai gerai. Taip, Conoras dabar gana stambus, todėl nesu tikras dėl jo svorio kategorijos, bet manau, kad jis galėtų kautis pusvidutiniame svoryje“, - sakė D.Kelly.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų