Pasaulio irklavimo čempionato A finalai – be lietuvių

2022.09.22 18:27
Dominykas Jančionis, Giedrius Bieliauskas, Aurimas Adomavičius ir Žygimantas Gališanskis l LIF nuotr.

Dominykas Jančionis, Giedrius Bieliauskas, Aurimas Adomavičius ir Žygimantas Gališanskis l LIF nuotr.

 Račicėje (Čekija) vykstančiame pasaulio irklavimo čempionate ketvirtadienį dėl vietų A finaluose kovojo 3 Lietuvos įgulos.

Netoli A finalo buvo Europos jaunimo čempionai broliai Dovydas ir Domantas Stankūnai. Lietuviai vyrų pavienių dviviečių valčių antrajame pusfinalio plaukime finišavo ketvirti (6:38.95), o tris kelialapius į A finalą nugvelbė ispanai (6:30.84), australai (6:32.15) ir serbai (6:34.84). Lietuviai dalyvaus B finale ir kovos dėl 7-os vietos bendroje įskaitoje.

Toks pat likimas ištiko ir naujai suformuotą Lietuvos moterų porinės keturvietės valties įgulą (Viktorija Senkutė, Ieva Adomavičiūtė, Donata Karalienė ir Dovilė Rimkutė). Jos pirmajame pusfinalio plaukime taip pat buvo 4-os (6:37.64) ir pateko į B finalą. Vietas A finale iškovojo kinės (6:28.87), ukrainietės (6:31.52) ir šveicarės (6:31.97).

Vyrų porinių keturviečių valčių antrajame pusfinalio plaukime nepasisekė Žygimantui Gališanskiui, Dominykui Jančioniui, Giedriui Bieliauskui ir Aurimui Adomavičiui. Jie finišavo penkti (6:02.46) ir čempionatą užbaigs B finale. Į A finalą iš šio plaukimo pateko Lenkijos (5:48.18), Rumunijos (5:49.85) bei Nyderlandų (5:51.13) įgulos.

Vyrų vienviečių valčių C/D pusfinalio pirmajame plaukime Mindaugas Griškonis aplenkė visus varžovus (7:14.52) ir pateko į C finalą, kuriame sieks 13-os vietos bendroje įskaitoje.

Taip pat C/D pusfinalio pirmąjį plaukimą laimėjo Dovydas Nemeravičius ir Armandas Kelmelis (6:30.93). Jie pateko į vyrų porinių dviviečių valčių C finalą.

C finale irsis ir Povilas Stankūnas, Martynas Džiaugys, Povilas Juškevičius bei Mantas Juškevičius. Lietuviai finišavo antri (6:17.97) vyrų pavienių keturviečių valčių C/D pusfinalio antrajame plaukime.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų